Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert viselkedik igy velem...

Miert viselkedik igy velem anyukam?

Figyelt kérdés

Bocsanat, nincs ekezetem mert telefonrol irok.

Itt fekszem es sirok mert nem birok egyszeruen kiigazodni az anyukamon! Semmit nem tud egyszeruen rolam, es az egyik pillanatban szeretget a masikban meg nem szep dolgokat vag a fejemhez. Regebben mint megtudtam a naplombs is beleolvasott. Ma is az volt hogy olelgetett aztan egy kis hulyeseg miatt azt mondta hogy utal engem. Olyan sok mindent var el tolem, es folyton csak dolgozik, nem is ismer! Mit tehetek? 15/l

(Nem tipikus tinedzser hiszti, tenyleg nem ismer kb)



2013. szept. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélsz vele/Beszerzel valami kemény kopasz kigyúrt állatot és villogsz vele, majd 18 évesen elköltözöl tőle és éled az életed nélküle
2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit vár el amit soknak érzel?
2013. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen, de ő kedélybeteg. Egyik pillanatban szeret, imád, a másikban meg én vagyok az ország qrvája. Nem lehet vele beszélgetni?
2013. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!