Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az anyukám? Példakép-kérdés!

Figyelt kérdés

Johnny Depp a példaképem, az ajtóm tele van vele plakátozva. Néha anyukámnak is mesélek róla, hol van, mit csinál.

Még márciusban volt egy díjátadó, és mondtam anyumnak, hogy nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz. Erre ő azt mondta, hogy őt úgysem érdeklik az ilyen holmi díjak. Jó, ez még semmi.. Nemrég néztem egy videót, ahol rajongóknak dedikált, és anyukám, mitha rajongó lenne, elkezdett hangosan sikítozni, hogy Johnny, Johnny! Nagyon rosszul esett!

Amikor pedig mondom neki, hogy mennyire jó lenne vele találkozni, meg hogy már ki is találtam egy tervet rá, olyan reakciókat kapok, hogy "Tudsz élni", meg hogy "Vannak álmaid hallod..."

Megfogadtam, hogy többet nem is mondok neki róla semmit..

Annyira rosszul esnek ezek a dolgok, de miért mond ilyeneket?:(


2013. jún. 27. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Anyukád egy racionális ember.

2. Bunkó veled.


Hány éves vagy?

2013. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő más típus, mint te. Nem értitek egymást. Csak ennyi.
2013. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a racionalitás és a nem támogatás között van különbség.
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Menj inkább mesét nézni, kicsim:) Ezt most nem rosszindulatból mondom(írom).


Ne sztárok legyenek a példaképeid.


Ismered Johnny Depp-et? Úgy mint embert? Egy dolog hogy látod szerepelni de az egész csak eljátszott szerep.

Az összes sztárnak meg van adva, mikor mit szabad mondania és mit nem.


Példaképnek olyan személyt válassz, akit ismersz és azért tiszteled, amilyen ember valójában!

2013. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Pár év múlva te is mosolyogni fogsz ezen.
2013. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van példaképe, kedvence, de ha tudják, hogy valakit ez nem érdekel, akkor nem beszélnek vele erről. Ha mégis, az nagyon idegesítő tud lenni. Én is csak azzal beszélek ezekről, akiről tudom, hogy hasonlóan érez. Anyád nem Johnny Depp fan, akkor meg minek mesélsz róla neki?
2013. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15 leszek kevesebb, mit 1 hónap múlva.

Mert mondjuk az anyukám?..

2013. jún. 27. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne mesélj neki róla. Kár volt alapból elmondanod neki. Az ilyen rajongásokat vagy tartsd meg magadnak, vagy egy fanclubbal oszd meg.
2013. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Biztos más módszerrel, de megpróbálnám én is a földön tartani a lányom lábait. Elhiszem, hogy rosszul esik, hogy így reagál, nem tudom, próbálta-e már előtte finomabban is megértetni veled, hogy olyan dolgokkal is lehetne foglalkoznod, amik sokkal könnyebben elérhetők. Légy rajongó, semmi gond, de tudod, sokra nem vezet ez. Ha az az álmod, hogy találkozz vele, oké, a harmincnyolcezredik filmpremieren a személyzeti bejárónál már csak összefutsz vele. Bumm, teljesült. De hogyan tovább?

Ha szabadidődben mást sem csinálsz, csak Johnnyval tapétázol, róla készült videókat, képeket bújsz a neten, nézed a filmjeit, akkor valahol megértem anyud álláspontját is, konstruktívabb lenne valami kézzel fogható hobbi.

Különben elmúlik. Én még egyiptomi fáraó koromban a Take That együttesre nyáladzottam, belekarcoltam a nevüket az íróasztalomba. Anyukámnak nem tetszett, mondta, hogy úgysem fogom örökké szeretni őket, én meg mondtam, hogy ú, dehogynem. Eltelt 1-2 év, fel is oszlottak, én meg nőttem, komolyodtam egy kicsit, és már idegesített az a karc az asztalon. Szóval ez ilyen.

2013. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne feladnia a rajongását, csak mert egyszer elmúlik? Mind rajongtunk valamiért, valakiért, és igen, felnőtt fejjel butaság, de nem cserélném el semmiért.
2013. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!