Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal nem jövök ki jól, Más...

Apámmal nem jövök ki jól, Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Kicsi koromban nagyon apás voltam nem is volt semmi gond ,aztán ahogy elkezdtem kamaszodni úgy változott meg a viszonyunk.Tény hogy elég rossz tini voltam nehezen kezelhető lázadó típus.Mindig harcoltam a saját igazamért, ami a szívemen az a számon is volt ,úgy éreztem sokáig hogy elakarnak nyomni (elég buta kifejezés de így éreztem).A lényeg hogy megváltoztam nem csinálok semmi ostobaságot ,már több mind 1 éve van munkám, mégsem változott köztünk semmi.A veszekedések ugyanúgy maradtak annak ellenére hogy d.u. 4-től dolgozom ő pedig 5 kor ér haza tehát 7köznapokon nem is látom maximum szombaton fél órára és vasárnap délelőtt.Ha csak tehetem nem is beszélek vele mert folyton talál valamit amivel belémköt. Pl: nem fürödhetek rendesen mert rengeteg vizet használok el(pedig a félig engedem a kádat havonta 1x a többi napon zuhanyzom), ha véletlenül nem teszem el magam után amit elvettem úgy üvöltözik rám mintha a ház dőlt volna össze és még sok ilyen apró dolog.És én ilyenkor nem hallgatok próbálom neki elmagyarázni hogy azt el lehet tenni nem kell ennyire kiakadni és ilyenkor néha tettlegességig fajul a helyzet mert mit képzelek én magamról hogy megmondjam mi a helyes vagy mi nem. 21/L

2013. aug. 26. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2013. aug. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtenném, de tanulok az iskolám nem olcsó és ha elköltöznék nem tudnám fizetni.
2013. aug. 26. 09:57
 3/4 starrysky válasza:
Mindenképpen le kell ülnötök megbeszélni a dolgot. Lehet, hogy a munkahely okozta feszültséget vezeti le rajtad vagy valami más oka van. Nem jó dolog haragban lenni a szüleinkkel, sosem tudhatjuk, hogy meddig maradnak még velünk. Ez az ellentét ne nyomja rá a bélyegét az egész életedre. Talán felemlegethetnéd, hogy kis korodban milyen jó volt vele lenni, és, hogy örülnél, ha ez újra így lenne. És feltétlenül kérdezd meg tőle, hogy mi a gond, mi az ami a szívét nyomja. Remélem meg tudjátok beszélni a dolgot. Sok sikert hozzá. :)
2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már több alkalommal is megpróbáltam, 1-2 hétig rendben is van minden ,de aztán kezdődik minden előröl és ez így megy ,mindig azt hiszem ,hogy majd most tényleg megváltozik vagy javul a kapcsolatunk de tévedek.Van még 1 évem a suliból aztán amint lehet költözni szeretnék mert ezt így nem lehet sokáig bírni.
2013. aug. 27. 03:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!