Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek az apámmal?...

Mit kezdjek az apámmal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

az apukám nyugdíjba ment különböző okok miatt ( kb. 4 éve), de azóta napi 4 órában még dogozik.

nem jövök ki vele sehogy,mert mindig megsértődik. egy aprócska kritika után felcsattan meg minden, ordibál össze-vissza. Én meg szólni szeretnék hozzá, ezért fel kell emelni a hangom. Arra meg azt mondja, hogy mit hőbörgök ( mellesleg azt se tudom mi az a hőbörgés....). Meg mindig azt mondja, hogy jól van kamasz vagy, és közben ő viselkedik úgy... hogyan kezelhetném?

15/f



2013. aug. 24. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Egyenlőre még veled kellene kezdeni valamit.
2013. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

*Egyelőre!


Egyenlőre a sorozatgyilkos darabolja fel az áldozatát!

2013. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelező beszélgetni vele. Vagy ha igen, akkor nem kell mindent kimondani, amit gondolsz.
2013. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló, tök rendes gyerek vagyok. az anyukámmal teljesen jól kijövünk. én nyugodt vagyok (ezt anyámtól örököltem), apám meg hozzánk képest hiperaktív.és mégis az apám szal nem tehetem meg hogy nem beszélek vele...
2013. aug. 24. 21:50
 5/5 problem3girl ***** válasza:
100%
Ismerős :/ ...nálam el szakadt a cérna és majdnem pofán vágtam...
2013. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!