Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Áldás vagy átok ez a helyzet?

Áldás vagy átok ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 07:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is a férjed Édesanyját egy otthonba kéne elhelyezni, a Papa pedig mehetne haza. Ha úgy álltok anyagilag nővért is fogadhattok mellé, ő úgyis szakszerűbben tud segíteni. Nem bántásból, mert tisztelem a szülőket és az idősöket de erre tényleg rámehet a házasságotok. Remélem a férjed is partner lesz a változtatásban!

2013. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A lakást mi ketten vásároltuk, nem az ő pénzükből. Igaz, kb. 80 százalékban a férjem pénze van benne. A füldugó meg nem jó megoldás, mert reggel kelni kell, nyolc órára munkába menni. Füldugóval meg a vekkert sem lehet meghalalni. S 85-ön túl mit lehet elvárni tőlük, h oldják meg a házassági problémájukat? Hisz olyanok, mint a gyerekek.
2013. aug. 8. 08:05
 13/18 anonim ***** válasza:
12: Akkor se tudsz a szülőjük lenni.
2013. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kicsike a lakásuk, két szoba, konyha, fürdő. s az egész kb. 40 négyzetméter.
2013. aug. 8. 08:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Màr ne is haragudj, de azért ennyi idősen a nyakadba venni egy ilyen problèmàt, kèsz öngyilkosság. Ki fogsz kèszülni, ès Igen ràmehet a hàzassàgod. Hogy fogtok így gyereket vàllalni? Ja ès mikor? Ha mèg èl a papa pàr èvig addig nàlatok lesz? Erre vannak az otthonok, nemhiszem, hogy azért mert ők nem tudnak együtt èlni, nektek kellene ezt megoldani úgy hogy marha nagy probléma is lehet belőle kèsőbb. Ès ha leesik a làbàról, neked kellene gondozni? Èn a helyedben ezeket àtgondolnàm a jövőre nèzve. Pàrod mit mond? Neki így jó?
2013. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a fő kérdést nem értem. Mi pozitívum van ebben a helyzetben, ami miatt nem tudod eldönteni, hogy áldás-e vagy átok?
2013. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Mi ebben a helyzetben, amit "áldásnak" gondolsz?
2013. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát, iszonyatos lelkiismeretfurdalásom van, amiért az apósom jelenlétét tehernek érzem, s arra gondoltam, h velem van a baj, amiért nem örülök anank, h még él, s egyáltalán velünk lehet. Borzasztóan bánt, h a "halálát" várom, mert amikor kibukom, akkor ez van. Majd egyszer én is megöregszem, s borzasztó arra gondolni, h valaki majd az én halálomat várja, kívánja, csak azért, mert útjában vagyok.
2013. aug. 8. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!