Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek az egy szem...

Ti elengednétek az egy szem lányotokat így?

Figyelt kérdés

Augusztus 23-28-ig lesz nekem gólyatábor. Már megírták a programokat nagyjából, meg hogy Pestről megy majd a különbusz, meg kőházak lesznek, meg minden, csak azt írják, "a helyszín meglepetés".. Szüleim meg elég szigorúak, mindig csak úgy engednek el akár 1 estére is, hogy megmondom kikkel hova megyek, mikor jövök, stb.

Szóval hogy adjam be itthon ezt a dolgot, hogy elmehessek?


2013. aug. 7. 13:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
12%
Nem engednélek el, akár szűz vagy, akár nem. Tetszik-nem tetszik, lehet hisztizni, meg a világ leggonoszabbja is lehetek, akkor sem.
2013. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyetem? Akkor összecsomagolsz előző nap, másnap meg szépen elköszönsz, hogy akkor 28-án várjanak haza.
2013. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Ez most komoly kérdés, ne is haragudj?? :D

EGYETEM!!!!

Élhetnél már külön, lehetne saját családod... Mi az, hogy szigorúak, és nem engednek el? Az agyam eldobom. :D

2013. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

Azért ez nem úgy megy hogy 18 évesen már azt csinál amit akar.

Először is, ha valakivel együtt élek szólok hova megyek, hol lehet elérni. Egy szülő még a 40 éves gyerekéért is aggódik..

Másodszor gondolom nincs saját keresete, tehát pénzt is kell kérnie.

Harmadszor jól láthatóan a kérdező is hiába 18 éves, még kislány, tehát nem csoda ha elvárják, hogy úgy is viselkedjen

2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem magadtól mész a vakvilágba, hanem szervezetten, külön busszal és társasággal mész, elengednélek.

Viszont egy kicsit felnőhetnél, egyetemre készülsz, egy kicsit állj ki magadért.

2013. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért 18 évesen engedélyt kérni egy táborhoz... Szépen megmondod nekik, hogy 23-28-ig gólyatáborban vagy. Megígéred, hogy minden este felhívod őket és kész. Tanácsot adhatnak, de parancsolgatós korszak már elmúlt.
2013. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor a szülők zárják be és csak akkor engedjék ki, ha órái vannak. Attól még, hogy majd mások szexelnek, berúgnak stb. nem kötelező mindenkinek. A szülők nem bíznak a gyerekben, ez a baj!
2013. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%

Azt hittem 14 vagy XD


Anya, apa elmentem a táborba, amint kiderül hol vagyunk küldök egy sms-t. Sziasztok.

2013. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

A neveden jót nevettem. Vizuális típus vagyok :D


Ígérd meg, hogy amint odaértél, írsz egy sms-t, hogy melyik község, melyik erdő, melyik tábor, melyik akármi, és hogy este felhívod őket. (Ha későn értek oda, akkor másnap.)

Amúgy az okostelefonok és a facebook világában csak haza tudsz szólni nekik. :)

2013. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

1. Pénzem nincs, ha ők nem adnak, nem megyek. (vagyis van pénzem de nem ilyenekre akarom költeni, meg ők se akarják, később nagyobb szükségem lehet rá)

2. Ők a szüleim, lehet hogy más nincs tekintettel arra ha aggódnak értük, engem igenis érdekel, ennek nincs köze ahhoz hogy hány éves vagyok, megértem hogy féltenek (bár sokszor az agyamra mennek vele :D )

3. Előbb közöltem itthon, hogy nem tudom hol lesz, de különbusszal visznek, azt a választ kaptam hogy így oké, akkor tök mindegy hol lesz.


Amúgy csak szerintem pont hogy "felnőttebb" hozzáállás, ha nem lépek le szó nélkül? Nem vagyok már 14 éves kiskamasz.

2013. aug. 7. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!