Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek az egy szem...

Ti elengednétek az egy szem lányotokat így?

Figyelt kérdés

Augusztus 23-28-ig lesz nekem gólyatábor. Már megírták a programokat nagyjából, meg hogy Pestről megy majd a különbusz, meg kőházak lesznek, meg minden, csak azt írják, "a helyszín meglepetés".. Szüleim meg elég szigorúak, mindig csak úgy engednek el akár 1 estére is, hogy megmondom kikkel hova megyek, mikor jövök, stb.

Szóval hogy adjam be itthon ezt a dolgot, hogy elmehessek?


2013. aug. 7. 13:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy e-mailt a szervezőnek, hogy mi a helyzet téged csak így engednek el és legyen szíves elárulni legalább a szüleidnek a helyszínt.
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%
Gimis gólyatábor vagy fősulis?
2013. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen nincs hogy "meglepetés".

Telefon,mondjanak pontos helyszint,cimmel,szervezők elérhetőségét,stb.


Mondom úgy,hogy 2 éve még én is szerveztem gólyatábort.

2013. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

mond, hogy iskolai szervezésű program iskolai szabályokkal. Csak nem írattak be olyan iskolába, ahol engedik a vadabb partyzást.

(az most mindegy, hogy ez nem mindig van így.)

2013. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Ez attól függ. Ha egyetem, akkor a szüleidnek nem hinném, hogy fenn kéne akadniuk ezen, ha középiskola, akkor teljesen jogos. Hívják fel a szervezőt, nekik biztos megmondja, ha neked nem is, mert ugye meglepi :)
2013. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egyetemi gólyatábor (ELTE IK)
2013. aug. 7. 13:16
 7/30 anonim ***** válasza:
14%
Osztályfőnököd segítségét kérd! Hány éves vagy?
2013. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Akkor meg? Elmúltál 18, mész és kész
2013. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez vicces :D
2013. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ígérd meg, hogy amint odaérsz telefonálsz és megadod a pontos koordinátákat. Ennyi csak elég lesz nekik. Végülis nagylány vagy már és mobilon akár mikor elérhető
2013. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!