Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha meg kell csinálnotok...

Ha meg kell csinálnotok valamilyen házimunkát, akkor titeket megkérnek rá a szüleitek, vagy "kiadják az utasítást"?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem esik rosszul, hogy ha valamit meg kell csinálnom, akkor sosem hallom, hogy légyszíves, hanem ezt csináld, azt csináld, amazt csináld, de most azonnal!

Tisztára úgy érzem magam tőle, mintha valami rabszolga lennék, vagy ilyesmi.


2013. júl. 22. 19:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Most már érdekel, hány éves vagy?
2013. júl. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Nekem volt olyan, hogy anya lebaszott amiért feltakaritottam.Szivesen kimosnám a szennyesruhát is, de nem engedi.Nem értem miért.Viszont, ha rólam van szó éppen a családban akkor pedig a lusta jelzővel illetnek és, hogy nem csinálok semmit.

Ami nem igaz, hiszen, ha ezt nem engedi akkor kitakaritom a fürdőt és feltakaritok.

19/ L

2013. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha engem anyukám SZÉPEN megkér, megcsinálom. Ha nem szépen, akkor mondom, hogy nem, és akkor korrigál. De amúgy nem nagyon szokott kérni, mert van bejárónő meg ő sem dolgozik. Ruhát hajtogatni viszont nagyon szeretek, azt bármikor megteszem, meg ha jönnek vendégek, akkor magától értetődő, hogy segítek, nem is kell kérnie.
2013. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Megkér. Igen, magunktól is tudjuk, hogy mit kell csinálni és akkor is megcsinálnánk, ha nem szól.

De mindig megkér...

Mindenkinek megvan a maga feladata.

Pl. anya mosogat, akkor annyit mondd, hogy kisfiam miután elmosogattam, porszívózz fel légyszíves.

2013. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!