Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nemetorszagban elek 1 eve,...

Nemetorszagban elek 1 eve, borzalmas. Mit csinaljak? (lent)

Figyelt kérdés

14 eves vagyok, mar vagy 4 kerdest kiirtam ezzel kapcsolatban, de mindegyikre olyan valaszok jottek, hogy 'legyel turelmes, idovel jobb lesz'. Itt vagyok 1 eve, semmivel nem lett jobb. Anyukam ejfelig dolgozik nap mint nap, egesz nap egyedul vagyok itthon. Sajnos magamat nevelem, 14 evesen felkellett hogy noljek. Egyetlen baratnom sincs, tenyleg nagyon maganyosnak erzem magam. A szamitogep a legjobb baratom!:D Ha nem lennek egyedul, az se javitana a helyzetemen.Olyan szinten honvagyam van, hogy az valami hihetetlen..Meg csak most vagyok 7.-es, a 8.-ot meg itt jarnam a nyelv miatt, de otthon szeretnek gimibe jarni. Azt se engedik. :)

Anyukam nem szeretne, hogy hazamenjek. Azt mondja, 18 eves koromig azt csinalom amit o mond, utana mehetek a sajat fejem utan. 'Itt jobb jovod lesz, itt van penz.'

A szuleim nem elnek egyutt, apa most korhazban van. O nem tudna eltartani..A nagyszuleimhez tudnek menni Magyarorszagra, ha engedne anya. Mit csinaljak?Torodjek bele, hogy nekem ez jutott?


2013. júl. 18. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Örülj, hogy neked már nem kell az utazásra is gyűjteni, hogy eltudj innen menekülni. :) Csak egy pszichológiai jelenség áldozata vagy, ha Etiópiából költöztetek volna ki, akkor is honvágyad lenne. Hidd el, később könnyebb lesz és majd rájössz, hogy a földi pokolból kerültél ki.
2013. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most Mo. a földi pokol utolsó, vagy No.?
2013. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!