Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem enged soha többé?...

Anya nem enged soha többé? Mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Hétfőn megszöktem. Este összevesztem anyuval és éjjel kiszöktem. A városba mentem, reggel talált meg a sógorom (elmentem a munkahelyéig) elmontam neki mi történt, ő pedig elhozott a nővéremhez. A nővérkém meg telefonált anyunak. Már rendőrséget hívtak.

Anya és a nővérem nagyon összevesztek. Anya kijelentette, hogy sohase mehetek többet a tesómhoz, mert csak hülyeségekkel tömi a fejemet.

Arra gondoltam megint megszökök, be az erdőbe. Csak félek egyedül.


2013. júl. 10. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Hány éves vagy?

Amúgy meg be az erdőbe? Aztán ott mit csinálsz? Előbb utóbb haza kell menned.

Miért a szökés a megoldás? Írnál részleteket?

2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
nyugi!! ne szökj meg, ne legyél buta!! hány éves vagy ??? és próbáld kibékíteni őket.... ! nyugalom!!
2013. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2013. júl. 10. 21:38
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát én az tuti hogy nem felejteném el sose sőt még egy pofont is megérdemelnél!
2013. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

A pofonnal megoldanád a problémát mi ?

Egy 12 éves gyerek nem szökik meg ok nélkül. A szülőnek illene elgondolkodni az okokon .


Kérdező: Meg ne szökj, pláne ne az erdőbe. Nagy hülyeség lenne. Mit csinálnál ott. Próbálj édesapáddal őszintén beszélni, valószínűleg fog tudni segíteni neked.

2013. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

5

Tudod én azt vallom hogy nem kell megütni a gyereket de a megszökés már eléggé durva azért kijár egy!

2013. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért előtte elgondolkodnál, hogy miért tette.
2013. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Azért attól függ min vesztünk össze mert azt nem írta mert ha mondjuk azon mert valahova elakart menni a barátnőivel az anyja meg nem engedte akkor nehogy már neki álljon feljebb de ha komolyabb volt akkor persze nem csak ő a hibás!
2013. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
A hármas válasz linkjét nyisd meg. Van ott probléma bőven.
2013. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk is pont ugyanez volt a helyzet, ugyanezeken mentem keresztül (bár nekem apám előbb alkoholista lett, majd eltűnt az életünkből, így anyám mindent rám zúdított kb.).

Én is csak a nővéremre tudtam támaszkodni, valahogy sikerült felnőnöm..Régen azt hittem, hogy anyámmal sosem lesz jó a viszonyom, mert mindkettőnknek voltak húzásai, nagyon elmérgesedett a helyzet. 18 évesen elköltöztem otthonról albérletbe, majd 2 év magány után rájött, hogy talán nem is olyan rossz az ő gyereke, mint gondolta, kedvesebb lett velem, stb., én pedig megpróbáltam félretenni a régi sérelmeket és megbocsátani neki. Azóta nagyon jó a viszonyunk, minden rendben van, szóval ne add fel! Mindent meg lehet bocsátani és mindent helyre lehet hozni az életben!

Elolvastam a másik kérdésed is..szerintem ha lehetséges, bírd ki otthon, amíg tudod, de ha végképp nem működik, akkor menj a nővéredékhez, ha szívesen látnak. Ilyen korban nagyon meg tudja nyomorítani az embert egy rossz szülő.

2013. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!