Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elüldöznéd a nagy gyereked a...

Elüldöznéd a nagy gyereked a háztól csak hogy, lakjon már külön?

Figyelt kérdés

Ilyen helyzetben vagyok, 33 évesen velük lakom mert még van két év hátra a spórolásból és vehetek egy családi házat

Azt furcsállom hogy anno még Ő mondta hogy addig maradok míg jónak találom, most viszont küldene akár holnap is


2013. júl. 10. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de 33 év az már tényleg sok...35 pláne
2013. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát 33 évesen igen csak már saját családodnak kellene lennie....
2013. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem, semmi képen.
2013. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem üldözném el,de nem lehet könnyü sem.Pl.mink a férjemmel 32 évesek vagyunk.Külön élünk a szülöktöl a kezdetektöl....

Azért 35 éves korig otthon akni anya szoknyáján ülni pláne ha ez már a szülöt is zavarja.Menj albérletbe....

Nincs partnered??

Költözzetek külön.Mindenre van megoldás.

2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg külön kellene már élned,de nem üldözném el soha a gyerekem.
2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmiképpen, ha rendes, besegít a háztartásba és nem várja el, hogy főzzek-mossak rá, akkor tőlem maradhat, főleg ha tudnám, hogy közben lakásra gyűjt.
2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen sok férfit elráncigál a csaja. Csak hogy azok meg hazajárnap naponta enni. Akkor ki a felnőtt? Ki az önálló? Aki mosogatni/főzni/saját magát ellátni nem tudja?


Sok kérdésnél olvastam a válaszokk özött, hogy a nő saját kezébe vette a családi kasszát, mert a férj 1-2 hét alatt elszórja a fizuját. Azt se tudja, mennyibe kerül egy kiló liszt. Az ilyen emberek mennyire önellátóak?

Semennyire. Egy védett helyen élnek, a világtól elzártan.

2013. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj akkor albiba, és akkor nem 2 hanem 4 évig gyűjtesz még.
2013. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

IGEN!

33 évesen apámnak már 3 gyereke volt. Ha jól értem, neked még nincs is külön családod.


Nem azt mondom, hogy 18 évesen ki kell dobni a gyereket. De azért van egy határ, ami után igenis álljon a lábára és élje az életét.

2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom. Amondó vagyok, ha nincs család, akkor mi a francnak lakjon külön, így legalább 35 éves korára saját háza lesz hitel nélkül. De azért az sem mindegy, hogy tudtad összegyűjteni a pénzt? Közben nem adtál haza semmit? Mert akkor elhiszem, hogy inkább küldenek.

szerintem menj albérletbe, bérelj egy kis szobát, két évet ott is kibírsz.

2013. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!