Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked börtönbe kerülne...

Ha a gyereked börtönbe kerülne, attól még ugyanúgy szeretnéd mint előtte, mellette állnál a bajban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy nagyot csalódnék benne, de leginkább magamban/magunkban, hogy nem sikerült becsületes embernek felnevelni, pedig azon igyekszünk. A szeretet biztosan nem múlik el, bár azért ez azon is múlik, hogy miért került börtönbe. Ha adócsalás miatt, akkor azt mondanám, hogy ejnye-bejnye kisfia, miért nem tudtál okosabb lenni és maximálisan támogatnám mindenben, ha azért, mert Isten ne adja megerőszakolt valakit vagy akár gyilkosság miatt, azt nem intézhetné el az ember ennyivel sem vele, sem magában. De ilyet természetesen el sem tudok képzelni!
2013. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Talán megpróbálnám "még jobban" szeretni- mert valahol ebben a saját hibámat is keresném, amit a nevelés során rosszul tettem..
2013. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
igen ... azért (is) a gyerekem, ha kell a börtönig megyek vele
2013. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
62%
Nekem nem a gyerekem,hanem a párom van bent,nem erőszak és nem gyilkosság miatt... Én az apját hibáztatom azért,amiért nem nevelte és nem törödött vele. A mai napig hibáztatja azért,mert ő megszületett. Van 1 unokája és vele se foglalkozik. Én jobban szeretem,mint amikor kint volt és támogatom mindenben,a gyerekünket pedig nevelgetem és megteszek majd mindent,h ő ne csináljon soha az életbe olyat,amiért büntetést kaphat. De ha a gyerekem lenne bent támogatnám,segítenék neki mindenben és ugyanúgy szeretném mivel a gyerekem és magamban keresném a hibát,hogy valamit rosszul csináltam ill. csináltunk!
2013. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
4-es, szerintem nem lehet mindenért a szülőket okolni. Több ezer ember van csak ebben az országban, akit leszart az apja magasról, netán bántotta is, mégsem lesz mindenkiből bűnöző. Egy felnőtt ember ne a szüleivel takarózzon, vállalja a felelősséget! Ez nem csak nevelés kérdése.
2013. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
38%
Utolsó vok... Azt kihagytam,h amit csinált az még a kapcsolatunk előtt tette,de így is kitartok mellette,mert szeretem
2013. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokan azt mondják, hogy nem bocsájtanának meg, de szerintem igazából nem így lenne, csak itt játsszák meg a fejüket.
2013. máj. 17. 10:39
 8/26 anonim válasza:
Én okolom az apját. Anyukája a szülés után meghalt,az apja pont ezért tett arra hogy mit csinál,meg olyan példát mutatott neki,hogy mindent szabad,és ne foglalkozzon azzal hogy mi lesz holnap. Ő saját magát hibáztatja. Azt tudom én is,hogy ő a hibás mert ott van és magának köszönheti,de így felnőni pedig nem könnyű.
2013. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukánk megbocsátana minden gyerekének. Ő olyan hogy akkor is megtudja védeni a gyerekeit ha komoly bajt okoztak. Szerencsére senki nem volt börtönben, de ott is kiállna értünk. Az egyik tesómnak már voltak verekedős ügyei és ott is maximálisan mellette volt. Igaz hogy megmondta utána a véleményét a tesómnak kapott lelki fröccsöt és eligazította rendesen de akkor is mellette volt.

valószínű én is megbocsátanék a gyerekemnek.

2013. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Erre szokták azt mondani, egy anyának nincs rossz gyereke.
2013. máj. 17. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!