Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked börtönbe kerülne...

Ha a gyereked börtönbe kerülne, attól még ugyanúgy szeretnéd mint előtte, mellette állnál a bajban?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ahogy mar azt paran irtak,en is hatarozottan kijelentem nem kell mindent a szulokre haritani.Nekem se volt konnyu gyerekkorom,alkoolista edesapam mellett,de eltudtam donteni felnott korban mi a jo meg mi nem.
2013. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mi miatt, milyenek voltak a körülmények (ezeket egy bíró is mérlegeli, rengeteget számít, elválasztja a gyilkosságot a gondatlan emberöléstől pl.), s az is benne van a pakliban, hogy ártatlan a gyerek, rosszindulatú a bíró, faramuci a törvény...
2013. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
érdemes megnézni a something is wrong with Kevint-vagy vmi hasonló a címe a filmnek,témába vág.Nem mindig minden a szülői nevelés hiányossága.Nem játszom meg az eszem,én bizony tudok olyan bűnt amit nem tudnék megbocsátani a gyerekemnek.
2013. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

bocs, a kritika címe volt, amit írtam, itt a filmé:


[link]

2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Soha nem szabad a szuloket okolni hiszen egy felnott ember sajat sorsa jovoje kovacsa a valasztas a kezeben van.

Nem lehet sajat hibiankert masokat okolni rossz dontesek sorozata vezet a bunozeshez es egy felnott egyedul dont.

2013. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Persze. De ha a szülők alkoholisták és a gyerek ezt látja akkor ha felnő lehet ő is alkoholista lesz és elindul a lejtőn.
2013. máj. 18. 10:04
 17/26 anonim ***** válasza:

Ez kifogas az egyik ismeros plebanos minket szuloje alkoholista volt es o kuzdott egy ertekes ember lett belole.

Magam tanult ember vagyok csaladdal ertekes hivatassal pedig a nagy sssarbol jottem szuleim ugyancsak napkozi helyett kocsaban hurcoltak.

Nincs elore megirt sors dontesek srozata vezet oda ahol vagy barhonnan jottel.

2013. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Lori Sachofsky válasza:
Igen. Rossz döntést hozott, nem feltétlenül mert rosszul nevelted. Valószínűleg már ő is látja, hogy hoibázott. Kérdezd meg őt mit gondol erről. Szerintem ne taníts le hogy mit képzeltél édes fiam stb. Hallgatsd meg őt. Természetesen következményei lesznek a tettének, de tudnia kell, hogy szereted. Ez nem azt jelenti, hogy hagyod majd, ha kiskorú,vagy fiatalkorú, hogy újra belekeveredjen. És szerintem nem árt ha elkezdesz érte imádkozni.Az emberi szívet csak Jézus változtathatja meg.
2013. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Az egyik tesómnak már voltak verekedős ügyei és ott is maximálisan mellette volt. Igaz hogy megmondta utána a véleményét a tesómnak kapott lelki fröccsöt és eligazította rendesen de akkor is mellette volt."

Szerintem ez sem feltétlenül helyes.

Pontosabban attól függ, hogy mit értesz az alatt, hogy "mellette állt", "kirángatta a sz@rból"

Ha úgy érted, hogy a felelősségre vonáskor fogja a kezét, az teljesen rendbe van. Ha azt, hogy ok nélkül agyon veri Ferikét, aztán a tanítónéni sarokba állítja, és jön az anyuka és veri a tanítónénit, az áldozatot hibáztatja mindenért, hazaviszi a gyereket, és ott azt mondja, hogy ejnye, azzal egyáltalán nincs rendben semmi. Nem tanulja meg a felelősségvállalást. Természetesen ha arról van szó, hogy ad valakinek egy pofont, és utána jönnek rá húszan késsel, akkor még jó, hogy, el kellene vinni onnan.


Én gyerekkoromban loptam egy matricát valami újságostól. Anyám csak otthon vette észre, egyből visszavitt, és visszaadatta velem a matricát, és bocsánatot kellett kérnem.

2013. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azért bűn és bűn között is van különbség. Gondolj az utolsó nagyobb bűnesetekre: pl: Szita Bence; a rendőr-pszichológusnő megfojtása, soproni gyilkosságok, stb. Tudod, ilyen esetekben magam adnám a kötelet a nyakukba.
2013. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!