Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a párja/férje börtönbe került, és nem bírta megvárni őt még kiengedik?

Figyelt kérdés
Mit éreztél ezalatt? Mi késztetett arra, hogy elhagyd?

2012. dec. 10. 14:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki mindenkit meg bír várni, ha valóban szereti a másik embert.Függetlenül attól hol van. Börtönben, vagy kiküldetésben, vagy bárhol a világon.
2012. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy BÖRTÖNBE KERÜLT? Oka is volt, gondolom, és nem az, hogy kenyeret lopott az éhező családjának! Legyünk reálisak!
2012. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért függ attól hogy mit csinált.

Pl. véletlen baleset miatt, amiről tehet is (figyelmetlen volt egy pillanatra) meg nem is (nem volt alkoholos vagy egyéb befolyás alatt) akkor várnék.

Esetleg egy "kis csalás" miatt is, amit addig én is élveztem. Mivel látom hogy működik a világ, van aki megszívja lebukik, van aki soha, de aki teheti legtöbbje megteszi (mi nem vagyunk ilyen helyzetben:))

Más most nem jut eszembe ami miatt várnék rá. De ha másra is hajlamos lenne nem is lennék vele :)

2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
1es: tényleg ugyanaz, kimenni pl. külföldre dolgozni, hogy a családodnak jó legyen, mint agyonverni valakit.... Várjuk csak haza őket :)
2012. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Pld, ha többször is belekeveredett verekedésbe, mert védte a vele lévő embereket.

Szerintem ha valakit szeretsz, az a minimum hogy megvárod. De ha évekről van szó, van aki nem bírja, elbizonytalanodik, hiányt érez. De ezek szerintem csak hirtelen mélypontok. De aki igazán szeret valakit, az kikerül ezekből a mélypontokból, és küzd tovább.

2012. dec. 10. 14:22
 6/28 anonim ***** válasza:
53%

Szerelem miatt sok mindent meglehet bocsátani.

Van olyan ismerősöm (hölgy), akit a párja szinte agyonvert, mégis együtt vannak. Jó, mondjuk a nő se 100-as ebből a szempontból, de istenem ... ő azzal indokolta az együtt maradást, hogy halálosan szereti és vele akar élni.


Gondolom szereti a megaláztatást és hogy valaki hetente X alkalommal megveri.


Ettől függetlenül, ha úgy gondolod, hogy véget akarsz vetni ennek a kapcsolatnak, akkor nem ártana szólni apucinak is odabent, hogy mit tervezel.

Persze, nem lesz rózsás a kapcsolat köztetek, meg aggódhatsz, ha kiengedik.. már ha ő full szerelmes. De csak nem lesz már szappanoperás a story vége és csak nem öl meg téged és a következő apucit 5-10 év után, amikor kiszabadul.

2012. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem hinném hogy börtön jár, normál esetben. Egyébként egy pillanatig sem várnék rá, ha ilyen bandával van és olyanokat csinál, hogy utána lecsukják. Érdekes módon és sosem vagyok olyan emberek között akiket "meg kell védeni" milyen eszközökkel "véd"?
2012. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Itt nem családon belüli bántalmazás történt! Ilyenről szó sincs. és nem is lenne erre képes! Ez biztos! Nem sok ilyen embert ismerek aki a szeretteiért ilyen sok mindent megtesz, és minden áron megvédi őket, még így is hogy most bent kell lennie.

Nekem eszembe sem jutott az hogy nem várom meg. Csak kíváncsi vagyok, hogy aki szereti a párját, hogy tudott tovább lépni. Én ezt természetesnek vélem, hogy várok rá míg kijön, és ha neki időközben megváltoznak az érzései, akkor azt elfogadom és éljük külön tovább az életünket. De ha nem akkor én ugyanúgy fogom szeretni mint azelőtt. Ebben biztos vagyok. Vagy lehet mégjobban.. már ha ennél jobban lehetséges..

2012. dec. 10. 14:27
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Ő mázlista, te meg megérdemled.
2012. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
sose jönnék össze olyan pasival aki nem tisztességes.
2012. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!