Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a párja/férje börtönbe került, és nem bírta megvárni őt még kiengedik?

Figyelt kérdés
Mit éreztél ezalatt? Mi késztetett arra, hogy elhagyd?

2012. dec. 10. 14:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tudod kedves utolsó , vannak olyan helyzetek is, amikor valaki akaratlanul is belekeveredik (belekeverik) ilyenbe, és még csak le sem tudja mosni magáról.
2012. dec. 11. 15:41
 22/28 anonim ***** válasza:
1-eske voltam, és maximálisan egyetértek kérdező a 17-esel.
2012. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Elég agresszív ember lehet, ha többször verekedik. Tudod, a gondokat nem csak az erőszakkal lehet megoldani. Cigányok vagytok, vagy mi?
2012. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért elég sok mindenért lehet börtönbe kerülni. Ha csak illegálisan letöltött szoftverért csuknál le a párotokat, akkor azért remélem megvárnátok :) Mondjuk az erőszak erőszakot szül, jogos önvédelemért meg nem szokták lecsukni az embert. Az sajnos lehet, hogy jogosnak érezte, de már nem volt az.
2012. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
képzeljétek el, hogy van egy ismerősöm, aki tisztességes családból származik, köztiszteletnek örvend az egész családja. Remek munkahelye van, ahová menet egyik reggel elütött egy embert. Ő volt a figyelmetlen, sajnos mindez a zebrán történt. Emberünk élete kettétört, lehet, hogy börtön lesz a vége, és nem hiszem, hogy a családja elfordulna tőle. De ismerek olyat is, aki a végsőkig harcolt a családi vállalkozásukért, próbálta megtartani egy tucatnyi ember munkahelyét. Felszámolás alá került a cég, és most a felszámoló gazdasági bűncselekménnyel fogja feljelenteni. (Hiába biztatták, hogy adja el valami szutykos ukránnak a céget, dőljön aminek dőlnie kell, ő nem akart tisztességtelen lenni.)Ha perecet kap, akkor is kitartana mellette a családja.
2012. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, hogy millyen kommenteket írtak előttem, de ha állandóan verekedne elhagynám, ha lopna, ölne ilyenek. Ha adót csalna, mert otthon nincs mit enni megvárnám, ha drogot árulna nem, nem is lennék vele.. De ha önvédelemből megölne valakit akkor is megvárnám, úgy tudom ma már ezért is börtönbe kerülhet valaki..
2012. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mennyit kapott a párod?
2013. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Kiengedték hálistennek!!
2013. jan. 28. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!