Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon brutálisan szigorú szülei vannak? Aki tiltásban nevelkedett vagy nevelkedik?

Figyelt kérdés
mesélne róla akinek ilyenek a szülei? h milyen büntetéseket kaptok, miért, miket mondanak.. stb

2013. júl. 4. 14:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Van egy ismerősöm akit otthon derékszíjjal vernek ha nem 5-öse van.Engem nem engednek soha sehová,hozzám nem jöhet senki.a de jön a bátyám,éjjel-nappal bulizik nem zavarja őket,haza hozza a barátnőjét nem zavarja.engem is fakanállal vernek.Ja és a nagymamám a szemembe mondta hogy nem érdeklem őket mert a bátyám az elsőszülött.múltkor elmondtam az én szemszögemből,akkora verést kaptam hogy még mindig kék a hátam.Bátyám volt a példaképem,tőle is kaptam hogy hogy merek beszélni...
2013. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!