Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek baj az, hogy egy...

Szerintetek baj az, hogy egy szülő nem viszi sehová a gyerekét (kirándulni, állatkertbe, úszni stb) mert nincs rá pénz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 14:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem!
2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha baj, ha nem baj, ha nincs rá pénz, akkor ez van. Bár a kreatív szülők sok ingyenes programot találhatnak, illetve maguk is kitalálhatnak ezt-azt, ami akár egy forintjukba sem kerül. Az állatkertet pedig be lehetne úgy tervezni, hogy havonta 500 forintot félretesznek (akár a megmaradó apróból, 50, 100, 200-as érmékben). Egy év alatt így bőven összegyűlne az állatkertre való, és jövő ilyenkor mehetne a család.
2013. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Most már lassan másfél éve mi sem járunk sehova, mert nagyban megy a spórolás. Nincs ezzel baj. Mikor már egyenesbe álltunk, majd megint eljárunk.
2013. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Igen, baj. Nálunk is ez volt kiskoromban, a suliban ki is néztek mindig, mert én sosem tudtam miről beszélnek legyen az vidámpark, állatkert, Balaton... mindezek helyett pedig nem jártunk ki még a Margitszigetre sem, mert ott is költeni "kellett" volna fagyira, üdítőre... a mai napig fájó emlék nekem, hogy gyerekkoromban minden áldott hétvégén a tévé előtt döglött a család.

36/N

2013. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen, millió ingyenes program van, vagy ami tényleg nem kerül sokba, például a kirándulás. Egy gyereknek szüksége van erre.Inkább lustaság, hogy egy szülő nem nézz utána.
2013. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj,viszont nem egészséges a gyerek lelki fejlődésére nézve.
2013. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
Egy fantáziadús szülő ezeregy programot kitalálhatna a gyerekének ami ingyenes,vagy nagyon minimális pénzből megvan.Pl. elviszi a közeli erdőbe kirándulni,ott vesz neki egy fagyit (napi 10-20 forint félrerakás),játszóházakba is vannak akciós napok,amikor a jegy fele annyi (5-600 forint,ennyiket össze lehet spórolni.Manapság már annyi lehetőség van,egy színvonalas játszótér,utána akárcsak egy nyalóka és máris iszonyat nagy boldogság a gyereknek!
2013. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, csak szeretet legyen... szokták mondani az ilyen szülők, akik a semmire és csóróskodásra szülik meg szerencsétlen gyereket...
2013. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%

Baj. A fiamnak volt egy osztálytársa, és amikor elment az osztály kirándulni, nem messzire, csak ide a városon belülre, (miskolciak vagyunk) akkor a lillafüredi tóra azt mondta, hogy :jé, én ezt még sosem láttam, van itt egy tó is?

Na, mi kell egy csapat 4.-es gyereknek? Jót röhögtek rajta.

Régen volt, de nagyon megjegyeztem, mert rosszul érintett engem is, sajnáltam a kisfiút.

2013. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

mi már 3 év nem tehetjük meg ezt


így keresem az ingyenes programokat nekik, szerencsére elég sok lehetőség van :-)


pl a lupára bringázunk ki ha pancsolni akarunk

Margitszigetre ha állatkertezni

kirándulni a Jánoshegyre Hármashatár hegyre Normafára megyünk


mivel van bérletünk így túlkép ingyenes az utazás

2013. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!