Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mennyire szóltok...

Szülők! Ti mennyire szóltok bele a gyermeketek életébe, miután ő már elköltözött tőletek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
nekem sem szólt bele anyám én sem fogok a gyerekeim életébe beleszólni ....
2013. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem próbálnak beleszólni,de nem hagyom magam.
2013. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

a szüleim beleszólni nem szoktak,legfeljebb tanácsot adnak,mivel ők már többet éltek,hallottak láttak,tapasztaltabbak,

ők csak jót akarnak hogyha néha beszólásnak is tűnik :)

2013. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Anyum próbálta, de leszoktattam róla. Nagy harc volt. És belátja, hogy igazam volt.
2013. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha megkérdezik a véleményemet, akkor elmondom, és vagy elfogadják, vagy sem.


Esetleg ha valami olyat látok, ami szerintem nagyon nincs rendben, akkor elmondom, hogy mit tartok problémának, de itt is az ö dolguk, hogy reagálnak-e erre.


Beleszólni úgy, hogy ezt KELL tenni, nem szabad.

2013. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Anya néha beleszól, még akár az intim dolgokba is. Ezt nagyon nem szeretem. Sokszor ezért nem mondok el neki dolgokat, nem akarom, hogy ítélkezzen meg kioktasson :( Habár tudom, hogy jót akar, a legjobbat nekem és mindennél jobban szeret. De ez nekem akkor is kellemetlen.
2013. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár a szülőkhöz szól a kérdés, azért válaszolok:)

Az én szüleim nem szólnak bele. Adok a véleményükre, így ha ilyen-olyan dologban tanácstalan vagyok, meg szoktam őket kérdezni, mit gondolnak az adott témáról.

Anyósom sem szól bele (most már) régen azért utasította egy-két dologra a fiát, ő meg az a fajta, h meghallgatja, aztán úgy csinálja a dolgokat, ahogy jónak látja.

Viszont mindig elkövetem azt a hibát, h pl a gyerekkel kapcsolatban ha valamiben tanácstalanok is vagyunk, akkor megkérem a férjem, hogy kérdezze már meg anyóst is, ő meg utána készpénznek veszi,hogy az ő tanácsa szerint jártunk el.

Pl egy időben a fiam állandóan sikoltva ébredt az éjszaka közepén,vagy átköltözött hozzánk. Anyós azt mondta, vigyük át az ágyát a mi szobánkba.A férjem mondta neki, hogy ezt tuti nem csináljuk. Azért pár hét múlva felhívott, hogy bevált-e az ötlet.

2013. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem szülő vagyok, hanem a "gyerek" :)

Szüleim nem szóltak bele az életünkbe, voltak dolgok amikben kifejtették a véleményüket, hogy ők, hogy csináltak egy-egy dolgot, de ennyi.

2013. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

még hamar lement a 100 °% hasznosnak tűnő válaszom

- 68 °%ra.. csak tudnám miért..

2013. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!