Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak ha apukám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonika00 kérdése:

Mit csináljak ha apukám az egyik napról a másikra elköltözött?

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám nem jönnek ki jól és apa elment. Én nagyon szeretem mind a kettőt. De én se bírtam már ezt a sok veszekedést. De most palástolom az érzéseimet. Mikor apa összepakolt majdnem sírtam. De mikor a barátaimmal vagyok úgy csinálok mintha heppi buli lenne minden de belül nagyon szarul érzem magamat. :( :'(

2013. jún. 25. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nonika, ez pocsék érzés lehet, de ne fordulj be. Meg kell értened, hogy jobb külön, ha már ennyi veszekedés volt, így kevésbé árthat neked is a rossz viszony, mint a sok balhéval. Biztos cserben hagyva érzed magad, legalábbis én így érezném, de te semmiről nem tehetsz, így ne hibáztasd magad, eszedbe se jusson. A szüleid meg... tudod, mindkettő gyereke vagy, és nagyon szeretnek téged, de ha már kettőjük közt nem működik a dolog, joguk van ahhoz, hogy megpróbálhassák mással. Ettől te még a gyerekük vagy. Én a helyedben elmondanám nekik, mit érzek. Csak úgy. Nem kell rá reagálni, csak azért, hogy tudják, mit érzel, mit gondolsz. Fel a fejjel, ez most olyan "összeomlott a világ" érzés, de később enyhülni fog.
2013. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 25. 12:44
 3/5 anonim válasza:
Velem tegnap történt ez...
2013. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, sajnálom, hogy ilyeneket kell megélnetek :( Nagyon rossz lehet. :(
2013. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Velem ugyanez történt!Kb. 2 évig folymatosan veszekedtek,már alig bírtam,magamban folyton sírtam,mások előtt próbáltam erős lenni(nagyon nehéz volt)És kb.tavaly augusztusban apa kijelentett,hogy elköltözik,de csak március körül ment el.Ekkor én jobban éreztem magam,mert nem kellett folyton a veszekedésüket hallgatnom,viszont mivel innentől apa nem fizette a lakásunk törlesztését,féltem,hogy el kell majd költöznünk.Ez volt mostanáig.Még egy telefon beszélgetés sem volt anélkül,hogy össze ne vesztek volna. Kb egy hete fogalmam sincs mi történt,de kibékültek,és úgy szeretik egymást,ahogy még nem tapasztaltam.Amíg apa itthon volt,de rosszban voltak,akkor ő mindig a nappaliban aludt,nem volt hajlandó anyával együtt.Tegnap előtt ellopták a kocsinkat,és benne volt apa lakáskulcsa,így nem tudott hazamenni,és itt aludt.De minden nap.És anya mellett.1 hete nem hallottam veszekedést,mindent megbeszélnek,és szeretik egymást.Minden megváltozhat még,úgyhogy bízz!!!Kitartást!!
2013. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!