Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszaütöttem apámnak ilyenkor...

Visszaütöttem apámnak ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
egész nap ideges voltam, aztán bátyám mondott valamit apának aki berontott a szobámba és megütött aztán anya meglökte, hogy ne bántson erre fel lökte anyámat én erre meg bevertem neki egyet, amitől betört az orra és kifeküdt. Nem szép dolog azóta már bánom is de olyan hirtelen volt minden. Mit tegyek?
2013. jún. 19. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos önvédelem, megérdemelte. Senki nem lökdösheti az anyukádat, én is így gondolom.
2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 acelsziv ***** válasza:
100%

1: nem számított rá

2: túlbecsülöd az ő - és a bátyád erejét

3: alábecsülöd a saját erődet.

2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy visszaütöttél. Apádnak az lett volna a dolga, hogy ha már a bátyád így kavart, akkor előtte megbeszélje veled is, hogy tényleg igaz-e? De az jó nagy hülyeség volt, hogy ész nélkül berontott a szobádba és megütött, ráadásul még anyukádat is fellökte. Képzelem, milyen ember lehet.
2013. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
pár dekás ütéssel ki lehet ütni valakit ha jó helyen találják el...
2013. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy jól célzott, gyenge ütéssel ölni is lehet...

Szerintem is 1:1.

És Apád miután feltápászkodott mit reagált?

2013. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy még a padlón fekszik a fater :D
2013. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólás önmagáért beszél, főleg az aláírás.

valószínű ez a bátyó is így állt az öcshöz s ez az egésznek a háttere.


Apa meg visszaélhet azzal ha ő eteti a gyereket akkor is ha nincs ehhez joga. Egy ökölcsapás persze visszaszerezheti az embertől elvett jogokat...


Itt is ez történt.

2013. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy nem tudtok kulturáltan viselkedni, még a saját családotokon belül sem!


Nem kellett volna a bátyádnak marhaságokat mondania (ha így volt..), nem kellett volna apádnak kezet emelnie rád és anyukádra sem...illetve neked sem apudra.


Faramuci helyzet. A legjobb az lenne, ha közösen leülnétek és átbeszélnétek minden sérelmet...kezdve a bátyáddal való problémáidtól, eddig az incidensig. Bár nem tudom, hogy ez lehetséges-e.....

2013. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17es a faterja :))
2013. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én?
2013. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!