Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért csinálja ezt anyám? Mit...

Mért csinálja ezt anyám? Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Anyámnak mindig ha rossz kedve van akkor odajön hozzám és addig kérdezget mindenféle hülyeségeket amíg véletlen valami olyat nem mondok amin meg bír sértődni. Félre ne értsetek, nem csúnyát, elég ha úgy válaszolok hogy nem tudom, vagy ha 2 másodpercnél tovább gondolkozom. Ilyenkor mindig megkapom hogy én egy selejt vagyok és hogy nem vagyok képes velük beszélgetni. Első útja mamámhoz vezet, aki alpbólnagyon rendes, de ilyenkor ő is utál. És azt halgatom hogy én sose beszélek velük. Ami nem igaz, mert régen mondig minden nap karestem a társaságukat. Már nem, mert akkor ugyanazt kapom és a fejemhez vágnak mindent amit az eddigi életemben elszúrtam. Ez már majd egy éve tart, és már nem nagyon érdekel, mert az is baj ha beszélek és az is baj ha nem. Csak már nagyon unom hogy három naponta végig kell hallgatni. Próbáltam mondani nekik hogy ez nem így van és szivesen beszélgetnék ha nem csinálnák ezt, de akkor a fejemhez van vágva hogy egy önző vagyok. Amúgy mamámmal szoktam beszélgeni sokat, és szeretek is, de anyámmal e miatt nem lehet. Tudom, hogy kikészítik a munkahelyén és le kell valahol vezetnie, pont emiatt nem zavart eddig annyira. De nekem már egy kicsit sok. Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. jún. 2. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
mamádnak mondtad ezeket? Nehogy elhigyje amit anyukát mond.
2013. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja.. Ha szar napja van tesz rola hogy mindenkinek az legyen, es kotozkodik...

Amúgy mennyi idős vagy ?

16/L

2013. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik attól érzik jól magukat, ha a másik rosszul. Ez a szadizmus egyik kifinomult változata. Ezért hánytorgatja fel a hibáidat és ezért nevez selejtnek. Pedig ha te tényleg selejt vagy, akkor az is az ő kudarca. A szomorú az, hogy ehhez a tevékenységéhez még szövetségest is keres. A mamát is manipulálja. Pedig csak a saját megoldatlan gondjaival, hiányérzeteivel kéne szembenéznie. Nézd, te valószínűleg szerethető és kedves valaki vagy, ha valaki(bárki)nem ilyennek lát, az az ő hibája és nem a tied. Idővel majd változik a kapcsolatotok. Amikor már nem fogtok együtt élni. Eljön majd az is. Ölellek mindkettőtöket.
2013. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15/F
2013. jún. 2. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:
De amúgy anyám nagyon rendes, és nem akarom hogy ez közénk álljon, mert szeretem. Mamámat nem akarom belekeverni még jobban, neki jobb a békesség, de eddig bármit kitaláltam ilyenkor hogy megoldjuk rosszul sült el. Már ott tartok, hogy mikor heti 1szer elmondja akkor megköszönöm hogy emlékeztet és elmegyek. A mai nap azért balhézott, mert elejtettem egy pólót mikőzben a ruhákat pakoltam. Semmi szándékosság nem volt benne, de ő tudta hogy direkt földhözvágtam és nem becsülöm a munkáját. Megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy véletlen volt, de jött a szokásos balhé, szóval azt mondtam a végén: "persze erőből földhözvágtam és még meg is tapostam". Majd elmentem. Amúgy rendes meg minden, csak néha rájön ez a hülyeség, ami már kikészít.
2013. jún. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!