Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Össze szeretnék költözni a barátommal Vácon. Szüleim ezt nem nagyon akarják... sőt nagyon is ellenzik. Máskor meg azt mondják hogy nőjjek fel és hogy kezdjem el élni a saját életem. Amikor meg oda megyek hozzájuk hogy most elköltözök akkor vagy kiröhögnek vagy még pofon is vágnak. Igazából elmentem volna már, de nem valahogy nem merem. Nos... Szerintetek nagyon kibuknának ha egy levelet hagynék az asztalon egyik nap és elmennék? Köszönöm a válaszokat :)

2013. jún. 14. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A "nőj fel" nem feltétlenül jelenti azt, hogy azonnal cuccolj el. Ráadásul egy levelet hagyva elmenni szó nélkül rettentően unintelligens megoldás.

Vállalj munkát például. Hány éve vagytok együtt?

2013. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha van munkád, akkor költözz el, de NE a barátodhoz, hanem elöször kezdj önálló életet, mert ha vele költözöl össze, akkor ezentúl ö lesz, aki irányít és nem tanulsz meg önállósodni.


Az "otthagyok egy levelet és megyek" igencsak gyerekes, ez max. 12-13 éves korig szoktak igy gondolkodni a gyerekek. Egy felnött odaáll a másik elé, hogy "most megyek" és utána megy, de nem elszökik....

2013. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Csak az én szememet csapta meg, hogy "MÉG POFON IS VÁGJÁK"??? Már elnézést kérek, de ha engem 20 évesen megpofozott volna anyám vagy apám (főleg ha az életemet meghatározó dologról akarok velük beszélni), biztosan nem haboztam volna elhúzni onnan. Milyen primitív megoldás már ez a pofozkodás? Keress melót és menj el onnan, felnőtt vagy már, nem egy tacskó.
2013. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

"Az "otthagyok egy levelet és megyek" igencsak gyerekes, ez max. 12-13 éves korig szoktak igy gondolkodni a gyerekek. Egy felnött odaáll a másik elé, hogy "most megyek" és utána megy, de nem elszökik..."


Fogd már fel hogy megpofozzák ha odaáll és elmondja. Lehet te örülnél ha kapnál pár hatalmas pofont a semmiért de valaki inkább elkerüli..

2013. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!