Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Össze szeretnék költözni a barátommal Vácon. Szüleim ezt nem nagyon akarják... sőt nagyon is ellenzik. Máskor meg azt mondják hogy nőjjek fel és hogy kezdjem el élni a saját életem. Amikor meg oda megyek hozzájuk hogy most elköltözök akkor vagy kiröhögnek vagy még pofon is vágnak. Igazából elmentem volna már, de nem valahogy nem merem. Nos... Szerintetek nagyon kibuknának ha egy levelet hagynék az asztalon egyik nap és elmennék? Köszönöm a válaszokat :)

2013. jún. 14. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
20 éves vagy, azt csinálsz amit akarsz. Gyakorlatilag nekik semmi beleszólásuk nincs. Azt még megérteném ha 16 éves lennél , de nem 20 vagy. Ez azért kicsit durva.. nem vagy már kislány. Állj ki magadért! :)
2013. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha dolgozol, akkor azt csinálod, amit szeretnél. Ha meg a szüleid tartanak el, akkor meg gondolkodj el azon ki tartana el ha külön költöznél?
2013. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még nem dolgozok, de munkát azt már ajánlottak nekem.
2013. jún. 14. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Akkor vállald el a munkát, és dolgozz!


Azt nem várhatod el, hogy különköltözöl és majd a barátod eltart. Vagy hogy majd a szüleid eltartanak, úgy hogy külön élsz.

2013. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
mert ha dolgozol, akkor már tényleg felnőtt vagy és azt csinálsz, amit akarsz.
2013. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Először vállalj munkát, várd meg az 1. fizetésed, és utána költözz össze a barátoddal.

A szüleiddel pedig közlöd, hogy pl. anyu, apu, jövő hétvégén szombaton jön Géza a cuccaimért. Összeköltözünk.

Ezért miért vágnának pofon?

Egyébként tanulsz még?

2013. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tanulok már mindent elvégeztem. Amúgy meg ők ilyenek mindent ütnek.... de csak engem öcsémet sosem. Nem tudom lehet jobban járok ha itthon maradok :(
2013. jún. 14. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
szerintem csak akkor költözz össze egy pasival, amikor már nő leszel. amíg lány vagy, addig még otthon a helyed.
2013. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

"Máskor meg azt mondják hogy nőjek fel és hogy kezdjem el élni a saját életem"


Tökre olyan vagy mint Hanna, az Éjjel nappal Budapest-ből, azt mondják neki nőjön fel, erre elköltözik.. Hol ott nem azt jelenti a saját életed élése hogy rögtön elmész otthonról

Szerintem is jó neked még otthon, 20 évesen ritka, és 5ből 2 az aki valóban függetlenedni tudnak a szülőktől

Gondolom tanulsz még ami jobban megnehezíti a függetlenné válást, mert ugyanakkor pénzt kell keresned a tanulás mellett

21/F

2013. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amint elmondtam már nem járok suliba már. Ha helyemben lennél és te tapasztalnád ami itt megy te is el akarnál menni. Amúgy meg nem tudom ki az a Hanna, mert nem nézek Éjjel-Nappal Budapestet.
2013. jún. 14. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!