Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu túlreagálja, hogy nem...

Anyu túlreagálja, hogy nem szól hozzám?

Figyelt kérdés
Amikor káromkodok(hogy ne mást sértsek meg), azt mondom, hogy a ku.va anyámat. Megszokás. Múltkor eltörtem egy poharat, káromkodtam, de bent volt anyu, azóta nem beszél velem.
2013. jún. 4. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképp lek.ztad anyukádat.Én se szólnék hozzád.Inkább mondd azt,hogy "hoppá".
2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Talan igy megsem kene karomkodnod, nem gondolod?
2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem elég azt mondani, hogy "A francba!" Ez nem olyan csúnya, és anyádnak is jobban esne. Oké, hogy nem szó szerint érted, de megértem anyádat, hogy őt ez rosszul érintette.
2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Vannak ilyen, álszent nők akik életükben nem beszéltek csúnyán, bezzeg amikor veled volt terhes meg világra hozott, közbe biztos el mondta a "szent imát"

csak az olyan ember veszi magára, aki sértődékeny, semmi jelentősége nincs ennek a kifejezésnek

20/F

2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem reagálja túl. Gondolom már megkért rá, hogy ne káromkodj így. Rosszul esik neki, szerintem ez teljesen érthető. Nem tudnád mellőzni ezt az egy sértő mondatot az életedből?
2013. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor káromkodok(hogy ne mást sértsek meg), azt mondom, hogy a ku.va anyámat."


pedig ezzel pont hogy mást sértesz meg: az anyukádat!

(ha magadat ku.váznád káromkodás közben, na akkor nem sértenél mást)

kérj tőle bocsánatot, és mellőzd ezt a káromkodást!

2013. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4/6. Aki nem szereti a káromkodást( nem csak ezt), az akkor sem káromkodott, amikor szült!

Kulturált ember nem káromkodik, akkor sem, ha mérges.

2013. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én más édesanyját sem k.rvázom le, nem hogy a saját anyukámat... szerintem ehhez nem kell különösebb intelligencia, hogy valaki felfogja. sajnálom, hogy még ennyi sincs benned...
2013. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan esett neki rosszul,ugyanis ez egy elég nagy parasztság volt részedről.
2013. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szép változatosan lehet szitkozódni. Miért pont a saját vagy más anyját kell a szádra venned?

Jogos a sértődöttsége, kérj tőle bocsánatot és mondd el,hogy miért mondtad,majd megenyhül.

2013. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!