Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlreagálom, vagy te is...

Túlreagálom, vagy te is kiborulnál a helyemben?

Figyelt kérdés

Apám folyton ezt csinálja, az agyam szétrobban tőle!

Végeztem suliban, felhív, hogy merre járok, kiér elém, 10 perc és itt van. Mivel neki a 10 perc kb 1 óra, visszakérdeztem, hogy mégis merre jár, és onnan, ahol járt, tényleg kb 10 perc. Vártam. 15 perc múlva elment az óránként járó buszom.. Hívtam, hogy hol van már.. "5 perc és ott vagyok"... 1 óra múlva még mindig semmi és ne hívogassam, ne hisztizzek!!! Ott ácsorogtam a főút mellett majdnem 1,5 órát és végül elmentem a következő busszal. Aztán meg én voltam a szemét, mert ő ott várt engem vagy 5 percet.. Oda ne rohanjak, én meg fagyoskodtam a megállóban, mert kb orkán erejű szél volt..


És folyton ezt csinálja!! Mennem kell vele vásárolni, direkt kérdezem, hogy ugye csak x boltba megyünk, mert tanulnom kell délután. Igen, persze csak oda megyünk. Erre hazaérünk este 8-ra, mert 5 millió helyre mentünk.

Hiába mondom, hogy ne mondja, hogy 10 perc, mikor 1 óra, megígéri, hogy most tényleg 10 perc, én meg hülye naivan elhiszem...


Most már nagyon betelt a pohár. Túlreagálom vagy jogos?


2013. jún. 3. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem jogos. Ha legközelebb felajánlja, hogy érted megy, mondd meg, hogy már nem kell, épp felszálltál a buszra.
2013. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogos. Máskor menj haza busszal.
2013. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!