Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők-Mit tennétek ha a 15...

Szülők-Mit tennétek ha a 15 éves fiatok a 2 hetes táborból fehér hajjal és fülbevalóval állítana haza?

Figyelt kérdés
Az évfolyammal 2 hetes táborba mentünk. Szerencsére a azt tanárt kaptuk aki semmiért sem szol. És fogadásból csináltattam egy fülbevalót és befestettem a hajam fehérre (elég sok fehérítőt használt a haverom, úgyhogy fájt is mert a fejem is marta, de seb nem lett). A bal fülem van kilyukasztva és benne egy sima ezüst fülbevaló, amilyennel ki szokták lőni. Nem hiszem hogy szólnának a fülemért, mert már volt róla szó otthon hogyha szeretném akkor rendben van. Csak akkor én nem szerettem volna. Viszont a hajammal más a helyzet. Eléggé félek. Holnap megyünk haza. Ti mit szólnátok?
2013. jún. 1. 12:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19. Az a nagy különbség, hogy engem pl nem zavar, ha vki "jólfésült", de legalább nem magyarázom azt a gyerekemnek, hogy remélem te nem leszel olyan.

Szóval ha a kislányom fenékig érő fonott copffal érzi jól magát, akkor az fogom neki megcsinálni, de ha lila tarajt akar (kissé sarkítva), akkor sem fogok kétségbe esni, hogy majd most jól kilóg a sorból és mi lesz... Ez mindig felveti bennem a kérdést, hogy mennyire bölcs dolog külső alapján ítélkezni, amúgy mindenkinek tökre magánügye, viszont az a tapasztalatom, hogy nagyon jó szűrőként működik.

2013. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
De várhatóan extrém frizurás tetkós szülőknek nem hiszem, hogy fenékig fonott hajú gyermekük lesz és nem azért mert beszélsz neki róla, hogy mi a helyes és mi nem, hanem mert otthonról veszi a példát!
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ezt így eléggé túlzás kijelenteni.
2013. jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A tinik, de még a kiskamaszok is jóval gyakrabban veszik a példát a magazinokból, filmekből, sztárokról és a kortársaiktól, mint otthonról. Nyilván a kérdést sem egy punk családból származó srác tette fel. Rengeteg olyan ismerősöm volt tiniként, aki teljesen máshogy hordta a haját és máshogy öltözködött, mint a szüleik, mert épp más volt trendi vagy az adott közösségben divatos.
2013. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos, hogy tar kopaszra nyírnám a fejed...aztán hajnövesztővel kenném be a fejed.

A fülbevalód nem érdekelne, de körberöhögnélek érte.

2013. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%

az ember egyszer 15 éves, pláne nyár van, a tanarak sem szólhatnak be érte. az utcán max kiröhögik, ezáltal látja majd be, h jobb kicsit konszolidálódni.

inkább tinikorban csináljon ilyet, a munkahelyére már úgysem így fog bemenni.

nekem egyszer sikerült pirosra festenem a hajamat. anyám kapott egy kisebb szívrohamot, aztán röhögött egyet, és megnyugodott, h csak múló hóbort.


ha szülő leszek, nagyon fogok igyekezni, h ne azonnal tromfoljam le a gyereket a kamaszkori hülyeségekért, hanem egy bejárandó útnak tekintsem, aminek a végén ott lesz majd egy megkomolyodott felnőtt. akinek nem 20on éves korában jön az ötlet, h őrüljünk meg, mert kimaradt pár évvel ezelőtt.


kb olyan mint a bárányhimlő. ha a gyerekednek lesz, akkor aggódsz egy kicsit, sajnálod, ápolod, kezeled a kis pöttyöket, aztán a végén örülsz, h ezen is túl van, nem kell felnőtt korában ezzel szenvednie egy percet sem.

2013. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
Legendák szerint, ha a bal füled lyukas akkor homokos vagy, szóval rakasd át a jobb füledbe.
2013. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nem vagyok még szülő,de asszem nevetnék egy jót,nagyjából ennyit:D mit kéne szólni? szerintem egy gyerek csináljon azt "amit akar",ha neki ez tetszik,végülis nem bánt vele senkit. ez az önkifejezés egy módja,mindenki csinál hülyeségeket. 16 vagyok, többször volt már festve a hajam a szüleim nem szóltak semmit,az én testem
2013. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!