Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők-Mit tennétek ha a 15...

Szülők-Mit tennétek ha a 15 éves fiatok a 2 hetes táborból fehér hajjal és fülbevalóval állítana haza?

Figyelt kérdés
Az évfolyammal 2 hetes táborba mentünk. Szerencsére a azt tanárt kaptuk aki semmiért sem szol. És fogadásból csináltattam egy fülbevalót és befestettem a hajam fehérre (elég sok fehérítőt használt a haverom, úgyhogy fájt is mert a fejem is marta, de seb nem lett). A bal fülem van kilyukasztva és benne egy sima ezüst fülbevaló, amilyennel ki szokták lőni. Nem hiszem hogy szólnának a fülemért, mert már volt róla szó otthon hogyha szeretném akkor rendben van. Csak akkor én nem szerettem volna. Viszont a hajammal más a helyzet. Eléggé félek. Holnap megyünk haza. Ti mit szólnátok?
2013. jún. 1. 12:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogyha lenne gyerekem, máshogy gondolnám... úgy gondolom, hogy ezeket a hülyeségeket inkább tinikorában próbálja ki vki. Legfeljebb megmondanám a gyerekemnek, hogy XY, nagyon hülyén mutat rajtad ez meg ez.
2013. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló nagyon jó ötlet! Délután úgyis mennek haveromék a tesco-ba (itt van a tábortól 2 km-re) akkor majd megkérem hozzon valami barna hajfestéket. Amúgy jó látni hogy itt se sokan vennék annyira komolyan. Amúgy meg anyám is festi a haját, csak ő feketére. Itt a táborban is megnéztek másnap reggel a másik házban lévőek, de a tanárt nem érdekelte.
2013. jún. 1. 13:10
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

a hajadat visszafestheted hasonló szinüre mint a tiéd.


na, én legalább örülnék, hogy ezt is kipróbálta, a haját is befestette és többé nem fogja furdalni a kiváncsiság, hogy milyen is lenne fehér hajjal járni. remélem tanulna az esetből.


nem haragudnék meg miatta, mert fogadásból csinálta.

2013. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
"Ti mit szólnátok?" Minden szülő másképp reagál. Mi két gyereket neveltünk, ma már mindkettő családos. Voltak rockkerek, punkok, a lányomnak fel volt nyírva a haja a tarkóján, a fiamnak volt hátközépig érő stb. A normális határig engedtünk nekik, így nem ittak ész nélkül,nem drgoztak, nem csavarogtak, mindig tudtuk merre, kikkel vannak. Szóval, én jól "körberöhögnélek", mert neked kell hordani azt a fejet és neked kell elviselni a beszólásokat :))
2013. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 oposszum03 válasza:
100%
hali :) én egyszer kirándulásról úgy mentem haza, hogy rövidebb volt a hajam kb 10-15 centivel és kék volt kb a fele :) mikor anyámék meglátták annyit mondtak hogy jobb lett volna ha meggondolom, de az én hajam, az én döntésem :) szerintem ha a szüleid nem mélyen vallásosak akkor nem lesz nagy gáz :DD sok sikert :D15/l
2013. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondja, hogy fogadásból csinálta, akkor nem haragudnék, csak megmagyaráznám neki, hogy nem kellene, mert ha szakszerűtlenül használja a szőkítőt, akkor le is éghet és kihullhat az összes haja. Mindenesetre elvinném egy fodrászhoz rendbetételre, aztán olyat csináltattad belőle, amilyet szeretne, felőlem maradhat szőke is, ha neki az tetszik.


A fülbevalót kivetetném, ha ilyen csillogós mütyür, de normálisat hordhatna (fémkarika vagy bármi, ami rendes férfifülbevaló), ha meg akarja tartani.

2013. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevetnék rajtad, aztán ha kéred, visszafestetném az eredeti hajszínedre.


Minek büntesselek? Fogadásból jó sok hülyeséget megcsinál az ember, de amíg egy határt nem lép át, addig hajrá. Mi is oltári b.romságokat tettünk fiatalabb korunkban, amit el sem mondtunk a szülőknek, de azt tudtuk, hogy meddig mehetünk el.

2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondtam volna, hogy legfeljebb vegyél barna festéket és "csináld vissza".

Én nem hiszem, hogy balhét csapnék. Mondjuk elég hülyén is venné ki magát, hiszen az apjuk tele van tetoválva, és piercingelve, és nekem is extrém hajam szokott lenni. Igaz még csak 3 éves a legnagyobb, de talán nem leszek annyira szenilis, hogy elfelejtsem ezeket, mire ő is idősebb lesz.

Komolyan nem értem ezt a rengeteg felháborodott szülőt. Nem tett kárt sem magában (nem égett le a haja, nem rohadt le a füle), sem másban, stb. A külsejükkel nem babráló fiatalok is képesek sokkal nagyobb állatságokra.

Szóval legfeljebb azt mondanám, hogy jól áll vagy nem áll jól. Ennyi :)

Egy anyuka 3 babával

2013. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Kedves 18-as válaszoló. Nem bántásból mondom, hanem mert valószínű ez az igazság, nem ugyanaz az értékrendünk. De ez nem baj, csak ez a véleménykülönbségek oka is. Pl. én nem hordanék soha extrém frizurát, és agyontetovált pearcinges pasi sem feszítene az oldalamon, mert nem tetszenek. És próbálom a gyermekemet is erre az értékrendre nevelni. Ettől persze ezt az értékrendet követők nem rosszabbak, vagy jobbak nálunk, mások!
2013. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
:))) Én is nevetnék egy nagyot. Annyit mondanék, hogy jajdehülyevagy, és a táborról kérdezgetnélek.
2013. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!