Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők-Mit tennétek ha a 15...

Szülők-Mit tennétek ha a 15 éves fiatok a 2 hetes táborból fehér hajjal és fülbevalóval állítana haza?

Figyelt kérdés
Az évfolyammal 2 hetes táborba mentünk. Szerencsére a azt tanárt kaptuk aki semmiért sem szol. És fogadásból csináltattam egy fülbevalót és befestettem a hajam fehérre (elég sok fehérítőt használt a haverom, úgyhogy fájt is mert a fejem is marta, de seb nem lett). A bal fülem van kilyukasztva és benne egy sima ezüst fülbevaló, amilyennel ki szokták lőni. Nem hiszem hogy szólnának a fülemért, mert már volt róla szó otthon hogyha szeretném akkor rendben van. Csak akkor én nem szerettem volna. Viszont a hajammal más a helyzet. Eléggé félek. Holnap megyünk haza. Ti mit szólnátok?
2013. jún. 1. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

hát az biztos, hogy nem dicsérnélek meg!

de ha úgy gondolod, hogy a fülbevaló miatt nem szólnának, akkor a hajad miatt miért?

2013. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Régebben volt hogy csak befújtuk lilára és azért is kaptam egy kisebb "elbeszélgetést". Pedig lemosható volt. Ez pedig ugye addig marad míg le nem nő.
2013. jún. 1. 12:38
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem vinném haza az állomásról:) Nem dicsérném meg, de nem is verném agyon. Képeket csinálnék, majd az unokáknak megmutatnám. Nem bírom ha egy férfinak fülbevalója van, de azt mondom, hogy ha a 15 évesem szeretné legyen... Viszont anyám elé nem vinném míg nem nőtt le a haja:)

Még 7 éves a fiam.. de már félek a kirándulásoktól.

2013. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem cirkuszolnék, de először csinálnék fotót rólad és amikor unokám lesz, ezt mutogatnám neki. Amikor jössz panaszkodni, hogy a fiad ezt meg azt csinálta, szó nélkül a képedbe nyomnám.


Mivel eljátszottad a bizalmam, a nyár végéig büntetést kapnál.

2013. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

" Eljátszottad a bizalmam, bünti egy szaros hajfestèsèrt egèsz nyárra " Szèp szülõk :D

Ha a tanár nem szólt ezèrt akkor mièrt nem vesztek egy hajfestèket ami olyan szìnû mint a hajad volt ès festitek be? Elèg egyszerû.

2013. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem jól leszidnának itthon, de nem hiszem, hogy büntetést is kapnék érte.


Ha nekem lenne gyerekem, és ezt csinálná, én sem büntetném meg.

2013. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó ötlet, amit az 5. válaszoló írt :)
2013. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Véletlenül nem ismerném meg az állomáson és ott hagynám. Otthon pedig néznék rá nagy kerek szemekkel, hogy te vagy az??

Nyilván kapná a letolást és én is lefényképezném, de ha ő így boldog akkor egészségére.

Szerintem nagyobb büntetést fogsz kapni az utcán vagy a tanáraidtól, hogy mindenki hülyének néz a hajad miatt, mint amit én adni tudnék. :D

Elküldenélek a nagyszülőkhöz is, hagy "dicsérjék meg" ők is az új frizurádat! :D

A fülbevalóval nem lenne gond, ha megbeszéltük már. Csak azért oltanám le a fiamat, mert ennyire felelőtlenül állt ahhoz, hogy steril körülmények között történjen mindez. Nekem van ismerősöm, aki osztálykiránduláson szúrt füllel egy hét múlva az ügyeleten kötött ki. Jól leb*szták és a mai napig megvan a hege olyan rondán forrt össze.

2013. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek mellett a tanárt is elővenném! Kiskorú gyermekem az iskolára bíztam! Ők felelnek érte. Ha a gyermekem kezelhetetlen, nem fogad szót, azonnal ki kellett volna a táborból zárni, (azaz szólni a szülőnek, vigye haza!). Ennyi. Egyébként büszke lehetsz magadra! Remélem röhejesen is nézel ki! (esetleg egy borotva kopaszra?)
2013. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%

" " Eljátszottad a bizalmam, bünti egy szaros hajfestèsèrt egèsz nyárra " Szèp szülõk :D "


Rendkívül okos az a gyerek, aki meg FOGADÁSBÓL ilyen hülyeséget csinált. Legközelebb hídról ugrik a folyóba, vagy mi? Egyáltalán mit használt fehérítőnek??? Ha a drogériákban használatos szőkítőt, akkor oké... De az nem marta volna ennyire a fejbőrét. Tudom, használtam már.

Ha viszont valami ki tudja milyen vegyszert használt, akkor 15 éves létére elég hülye, mert maradandó károsodást is szenvedhetett volna. Épp ezért érdemelne büntetést, nem a nyári szünetre kiszőkített haj miatt, amit fiú létére egy nullásgéppel két perc alatt meg lehet oldani - vagy átfesteni.


Más az, ha szíve vágya lenne egy extrém frizura. De aki fogásból csinálja, az csak szimplán hülye.

2013. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!