Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszi ezt a babám apja?

Miért teszi ezt a babám apja?

Figyelt kérdés
nem jön,nem akarja látni,és nem is fizet semmit,ellenben fenyeget,hogy elhelyezésnél igény tart rá.A pert meginditottam ,jó anya vagyok ....az érdekelne miért akar idegileg kikészitteni?miért akarja elvenni a babát ha amúgy egyátalán nem érdekli?

2013. máj. 31. 09:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%
De b@sszátok meg,fogjátok már fel,hogy igenis vannak olyan büdös bunkó vadbarmok,akik egy jó ideig tudják játszani a rendes,kedves embert,aztán ha mondjuk szakításra kerül a sor,megőrülnek,fenyegetőznek és gonoszkodnak. Egy kapcsolatba rohadtul nem úgy megy bele az ember,hogy pszichológussal kivizsgáltatja szíve választottját és ha nem találnak nála semmi gikszert,akkor szül neki egy gyereket. Mindentudó majmok...
2013. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
mister tökély,gonosz majom...37éves vagyok és a férfi is közel 40,tehát nem ovisok....bizony a terhesség alatt lett egy konfliktus,amit én szerettem volna megoldani ő nem....simán kommunikációval megoldható lett volna...de ő egoista módjára inkább elhagyott minket....teljesen normális így....azóta sem jönni a gyermekhez normális így?nem venni egy pelenkát normális így?bosszúval fenyegetni normális így?tudod mi lenne a normális ,ha a kicsi érdekében félretenné az egóját és jönne,szeretné....szóval mister tökély gonosz majom ez egy ilyen történet
2013. máj. 31. 12:52
 23/31 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy nem normális. Akkor miért kérdezed tőlem?!


különben a pasinak van már gyereke egy előző kapcsolatából?


Jobb lenne ha lemondanál róla, és próbálnál berendezkedni arra hogy egyedül neveled fel. Van anyuka vagy valaki aki segít?


u.i.: a gonosz majmot elhagyhatnád, nem látod hogy segíteni próbálok? :)

2013. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
kedves mister tökély a kezdeti gonoszságod tényleg alábbhagyott:)én szeretem és nevelem a kislányom ha van segitség ha nincs...az eredeti kérdésre keresem a válasz...tehát ha már volt annyira gerinces és elment,mert nem akar minket akkor legalább ne hátráltasson....fizessen gyermektartást és ne mocskoskodjon....ezt nem értem ....minek akarja a gyereket ha most nem törödik vele?
2013. máj. 31. 13:36
 25/31 anonim ***** válasza:

ezt már leírtam: azért mert így sakkban tarthat téged. uralkodhat fölötted... a baba a számára csak egy "tulajdon".


vidd bíróság elé az ügyet, és ha tudod tiltsd el a gyermektől. hidd el, jobb ha apa nélkül nő fel, mintha egy ilyen apával...


a segítséget csak azért kérdeztem, hogy ki fog vigyázni a gyerekre amíg dolgozol? vagy miből fogtok megélni?

2013. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
egyenlőre a mamámnál élünk ,a házam árulom,és az árából szeretnék egy kis vállalkozást,ha nem sikerül eladni akkor kiadom albérletbe...egy éves kora után dolgozhatok,szerencsére tudom itthon végezni a munkám...most kicsit összehúzzuk magunkat de megvagyunk,tele vagyok tervekkel....csak ne hátráltatna az apa
2013. máj. 31. 13:52
 27/31 anonim ***** válasza:

tudtad hogy a vállalkozások túlnyomó része nagyon hamar megbukik?


és akkor szépen eltapsoltad a pénzed, ami a házba volt.

inkább add ki, az legalább fix bevételt jelent. és megmarad a lakás.

ellenben egy vállalkozás ha tönkremegy, az felemészti szinte az összes beleölt pénzed.


gondold át!

2013. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

22-es: Naivsággal és minimális emberismerettel lehet így jár az ember... Nekem nincsenek illúzióim, és tudom, kitől mit várhatok.

Csak sokan hajlamosak nem komolyan venni az intő jeleket. Nem hiszem el, hogy valaki egyik napról a másikra kifordul magából, ez nem így működik. Igenis voltak és vannak jelei, hogy olyan, és együtt élve az ki is derül. Persze sok nő (meg persze férfi is!) inkább homokba dugja a fejét, aztán utólag meg koppan...

2013. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
36%

61%-ossal maximálisan egyetértek!

Megfigyeltem, ismerősi körben is azok a nők esnek ebbe a csapdába, akik végtelenül naivak és buták! Olyanok, akiket hiába vágnak át, újra és újra beleugrik.

Másik verzió, aki nem lát a lila ködtől. Annyira görcsösen akarja a kapcsolatot, hogy mindent elnéz a párjának, mentséget keres, úgy tesz, mintha semmiről sem tudna. A kérdezőnél az utóbbira tippelek. Közel 40 éves, nyilván már nagyon sietett a gyerek projekttel, hisz kifut az időből. Könnyen lehet, hogy a férfi annyira nem is akarta a babát, mint a kérdező gondolta. De mégsem foglalkozott vele, az idő sürgetett, kellett a gyerek, és láss csodát, íme a végeredmény.

2013. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
akkor nem csak én látom így :)
2013. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!