Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszi ezt a babám apja?

Miért teszi ezt a babám apja?

Figyelt kérdés
nem jön,nem akarja látni,és nem is fizet semmit,ellenben fenyeget,hogy elhelyezésnél igény tart rá.A pert meginditottam ,jó anya vagyok ....az érdekelne miért akar idegileg kikészitteni?miért akarja elvenni a babát ha amúgy egyátalán nem érdekli?

2013. máj. 31. 09:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
madarat tolláról, embert párjáról...
2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
hát igen a felismerés megvan...bár amikor még csak fejben volt meg nekünk a baba akkor nagyon lelkes volt,aztán a terhesség második felében lett belöle görény....de ez a múlt...én azt hiszem mostmár ezen kár rágódni...és személyszerint nem is érdekel....a gyermek szempontjából érdekel csak az egész
2013. máj. 31. 11:40
 13/31 A kérdező kommentje:
12es bölcs vagy...tehát minden ember akit egy másik átb.sz az hülye és dögöljön meg?szerintem meg inkább az ilyen apák vesszenek...
2013. máj. 31. 11:42
 14/31 anonim ***** válasza:
21%

szerintem meg az ilyen apák, és az olyan nők vesszenek, akik ilyen férfiaknak szülnek gyereket :)


mert akárhogy is nézzük, szegény kisbaba életét elb*sztad azzal, hogy nem nőhet fel rendes családban, és hogy ilyen pasi az apukája...


ez az egész nem így alakult volna, ha nem vagy felszínes, és a belsőt is nézted volna a társkeresésnél.


remélem a babával nem lesz semmi gond később lelkileg! és túl fogja tenni magát rajta, hogy ilyen szülei vannak!

2013. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
te milyen hülye és ostoba vagy....akkor minden elvált elhagyott szülő csak saját magát hibáztathatja,kell oda még egy ember....hogy veszed a bátorságot hogy így ítélkezz mindenki és föleg felettem?látatlanba?gonosz ember vagy és remélem sok jót nem tartogat az élet neked....a babának otthona van .szerető anyja aki gondoskodik róla,minden erejével...menj te a pic.sába
2013. máj. 31. 12:01
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

én boldog párkapcsolatban élek :)

és már a gyereket tervezzük. örülök, hogy találtam egy olyan nőt, aki végre felelősségteljesen tud gondolkodni. és büszke vagyok rá, hogy nekem fog szülni! :)


különben meg mindenhez két ember kell... egy tönkrement házassághoz is.

nem csak a pasi a hibás, te is az vagy.

2013. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

viszont a hozzászólásaidból kitűnik, hogy olyan ember vagy, aki előszeretettel húzza rá a vizes lepedőt a másikra, és nincs egy csöppnyi önkritikája sem.


úgyhogy csak azt kaptad a sorstól, amit érdemelsz. nem csoda hogy otthagyott a pasid!

2013. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
oké mister tökéletes....én is így voltam,mint te....hosszú időn keresztül azt hittem nálánál jobb ember nincs,aztán lett....azt meg végképp nem tudom miért az én hibám ,hogy a gyerekével nem törödik,ez csak őt jellemzi....szóval mister tökély vigyázz nehogy pofára ess,majd akkor megtanulod nem jó ítélkezni és pálcát törni senki felett....
2013. máj. 31. 12:36
 19/31 A kérdező kommentje:
olvasni sem tudsz ,szóval nem is vagy mister tökély ,csak egy rosszindulatú,nagyképű ember....sok boldogságot te bölcs és okos majom
2013. máj. 31. 12:38
 20/31 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


csak azért kérdem, mert nekem már van tapasztalatom. voltam már olyan lánnyal, akiről tudtam hogy hosszútávon megcsalna, elhagyna stb. nem is voltam vele sokáig.


számomra hihetetlen hogy egy ember ennyire ki tud vetkőzni magából. a párod sem egyik napról a másikra vált ilyenné. csak az előjeleket nem vetted észre sajnos.


hogy a kérdésedre válaszoljak: azért teszi ezt, mert a zsarolással úgy érzi uralkodhat fölötted. És az ilyen félresiklott életű embereknél ez kielégülést okoz.



és tetszik a becenevem! kedves vagy :)

2013. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!