Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszi ezt a babám apja?

Miért teszi ezt a babám apja?

Figyelt kérdés
nem jön,nem akarja látni,és nem is fizet semmit,ellenben fenyeget,hogy elhelyezésnél igény tart rá.A pert meginditottam ,jó anya vagyok ....az érdekelne miért akar idegileg kikészitteni?miért akarja elvenni a babát ha amúgy egyátalán nem érdekli?

2013. máj. 31. 09:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja elvenni csak fenyegetőzik. Ugyan mit is kezdene vele? A gyerek felelősséggel jár. Ha felelősséget vállalt volna, akkor most veletek volna. Üdv. szeretettel.
2013. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó tartalmas hozzászólást...nem vagyunk cigók...te viszont igen értelmes vagy,mégegyszer köszi sokat segítettél
2013. máj. 31. 09:35
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia.1,Szerintem csak fenyegetőzik.2,Ha komolyan is gondolná,akkor semmilyen érv nem szól mellette,hiszen te magad írtad:"nem jön,nem akarja látni,és nem is fizet semmit" Senki nem ítélné neki a gyermekét,max. láthatást kaphatna,de az se valószínű.
2013. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
de miért jó neki ha én idegeskedem,örlödöm,mert nagyon bánt a dolog ...amikor megkérdeztem miért nem jön válaszra sem méltatott...
2013. máj. 31. 09:40
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem akarja ő azt a gyereket magának csak nagy a pofája.Nem kell neki, szerintem nem is szereti mert ha szeretné érdekelné és foglalkozna veled.Lekéne állítani azt a jóembert.
2013. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
vele
2013. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért csinálja. Ha csak körberöhögnéd, akkor tuti abbahagyná- hiszen nem ér célt.

Egyébként meg miért is idegeskedsz, ha nem fizet, nem látogatja a kicsit? A bíróságon a tények alapján fognak ítélni, esélye sincs megkapni a gyereket. Szóval nyugi, mert ezzel magadnak és a kicsinek is csak ártasz. A pasi viselkedése meg szánalmas, én már rég a szemébe vágtam volna ezt és magasról tojnék rá.

2013. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó...de amikor ránézek a babira elszorul a szívem,hogy az apja miért nem akarja látni...és hogy miért voltam én ilyen hülye ,hogy ennek a görénynek szültem ezt a gyönyörű babát...
2013. máj. 31. 09:55
 9/31 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg érdekelne, hogy miért szültél ilyen embernek gyereket???
2013. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Te választottad ezt a görényt párnak és a gyereked apjának, akkor jutsz túl, ha elismered magad előtt, hogy ebben te is ludas vagy, különben újra és újra ismételni fogod. bocs, de ez van, a baba pedig csak rád számíthat.
2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!