Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz gáz 20 év múlva?

Bazsikahh kérdése:

Nem lesz gáz 20 év múlva?

Figyelt kérdés
Mikor majd a gyerekeinknek azt mondjuk, hogy hát anyáddal a facebookon jöttünk össze?

2013. máj. 29. 23:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%

Majd el kell nekik magyarázni, hogy mi is volt az a facebook. Már a neve sem lesz ismerős senkinek.


Nem 20 év múlva lesz gáz, hanem most az.

2013. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Voltaképpen az egyre növekvő párkapcsolati gondok mutatója a facebook és társai. Amerikában a 20-as éveikben házasodók 70%-a elválik. Vajon véletlen ez, vagy annak köszönhető, hogy a társunkat olyan helyen akarjuk megismerni, ahol mindenki másnak mutatja magát, mint amilyen valójában? Szégyen ez?
2013. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mCUCZCBso_w


:)


Elég régóta ismerkednek az emberek a neten. Még itthon is. Nem rosszabb, mint anno újságban levelező partnert találni meg ilyenek.


Igaz, hogy vetít mindenki facebookon, de nyilván nem a monitorral jársz, hanem találkoztok, és utána a facebook már tök mellékes.


Persze, az olyan "kapcsolat", hogy a facebookon írtam, hogy jó a segged, és akkor azóta minden este 2 órát csetelünk az gáz.


De egy rendes kapcsolat tök mindegy honnan indul.

2013. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes embernek tartom magamat és a páromat is. Ennek ellenére teljesen véletlenül egy közös ismerős által Facebook-on ismerkedtünk össze. Az említett közös ismerős egyik képe alatt kezdünk beszélgetni, majd privátban folytattuk. Előtte látásból ismertük csak egymást, de még egymás nevét sem tudtuk. A beszélgetéseink olyan jól alakultak, hogy találkozók lettek belőle, majd 4 hónap leforgása alatt egy pár lettünk. Ma már házasok vagyunk, idő közben elvégeztem az egyetemet, a férjem épp azelőtt diplomázott, mielőtt megismerkedtünk - persze ettől nyilván nem vagyunk értelmes emberek, hisz a Facebookon ismerkedtünk meg, mi idétlenek. Előtte soha nem ismerkedtem interneten, nem voltam fent társkereső oldalakon. Ez sem úgy indult, hogy én pasit keresek, és ő sem keresett magának barátnőt. Egyszerűen így alakult, egymásba botlottunk. És milyen szerencsés egymásba botlás volt! Nagyon hálás vagyok érte Mark Zuckerbergnek, komolyan! Hisz lehet, hogy a mai napig elmennénk egymás mellett az utcán anélkül, hogy tudnánk egymás nevét. Most kezdtünk bele a baba projektbe, de meg sem fordult a fejemben, hogy egyszer le kéne a gyerekünk előtt tagadnom, hogy hogy ismerkedtem meg az édesapjával. Nem tartom cikinek. Inkább szerencsés véletlennek. Főleg azért, mert nem a Facebookon jöttünk össze, nem chaten vallottunk egymásnak szerelmet, stb. Mi a való életben jöttünk össze, csak a kezdő lökést ez a weboldal adta meg.
2013. máj. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom, hogy jöttek össze a szüleim. A mai napig nem jutott eszembe megkérdezni őket...nem tök mindegy?

30N

2013. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Ahogy előttem is írták: a kapcsolat a lényeg, nem az, hogy hogyan jött létre.

A vőlegényemmel egy társkeresőn jöttünk össze. Együtt élünk, közös életet tervezünk. Kell ennél több?


24N

2013. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon aok párt ismerek akik az interneten ismerkedtek meg, még a facebook, és az iwiw ideje előt


Ismerek olyat, akik a buszon (minden nap egy járattal utaztak, senki közös ismerősük nem volt...


Az én szüleim látásból ismerték egymást, de a lövészklubban ismerték meg egymást és jöttek össze....

Az hogy hol találkoztak (fb) az nem azt jelenti, hogy ott jöttek össze. Az gáz ha ott jönnek össze, az nem, hq ott imrkedtek meg, vagy csqk onnan indul el az, hogy randizzanak...

2013. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi is a facebook segítségével jöttünk össze, de nem ott! Ismerősök voltunk (tényleg ismertük egymást) aztán el keztünk beszélgetni majd jött a találkozó és azóta együtt vagyunk (2éve). Nem tartom gáznak. Régen sms-ben jöttek össze az emberek? Valahol el kell indulni :)
2013. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sztem nem feltétlen gáz, ha vki Facebook-on jön össze a másikkal, de nem mindegy, hogy. Én lányként azt cikinek tartom, ha egy srác, akiről azt sem tudom, kicsoda, rámír, hogy "heló, tetszel"... mert ki tudja, hány csajnak írja ugyanezt, meg egyébként is, miért nem élőben jön oda hozzám... ha meg élőben nem tud (mert nem ismer), akkor mégis hogy talált rám?...
2013. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A tesóm meg a férje egy viccoldalon jöttek össze. Csúnyán összevesztek azon, hogy vicces-e a kép vagy sem. Aztán tovább beszélgettek, és jóban is lettek, aztán kiderült, hogy a sógorom odaköltözik, ahol a nővérem tanul. Nővérem mutatott neki pár helyet, amik jók, aztán szerelmesek lettek. Már van egy kislányuk. Nemtudom hogy fogják ezt elmondani neki. Szerintem vicces.
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!