Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem lesz gáz 20 év múlva?

Bazsikahh kérdése:

Nem lesz gáz 20 év múlva?

Figyelt kérdés
Mikor majd a gyerekeinknek azt mondjuk, hogy hát anyáddal a facebookon jöttünk össze?

2013. máj. 29. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Értelmes emberek ma sem a facebookon jönnek össze.


Értelmetlen emberek meg mindegy, mit mondanak a gyerekeiknek...

2013. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert az gáz ha a nagyszüleid azt mondják a téeszben jöttek össze?

Bár én a személyes ismerkedés híve vagyok, nem szoktam face-en ismerkedni. De van olyan barátnőm, aki úgy jött össze a barátjával, hogy a srác ráírt miután látta egy közös ismerősüknél képen. Nem gáz. Boldogok 1,5 éve együtt.

2013. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
91%
Nem.
2013. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem,mert majd hozzátesszük az utána lévő sztorikat.:)Amúgy 40%,hogy ezek a mostani kapcsolatok,amik komolynak látszanak,ezek 2-4 évig bírják majd,tovább nem.Ráunnak egymásra majd.

17/L-két éves kapcsolatom volt,mi nem ráuntunk egymásra,hanem túlzottan is ragaszkodtunk egymáshoz..és ami egyszer nagyon jó,az egyszer nagyon rosszá válik.Higyjetek nekem!

2013. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ok... és amugy facebookon csajozni se gáz?
2013. máj. 29. 23:22
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne gáz? A mi gyerekeinknek már teljesen alap ás természetes lesz az internetes social networking.

Amúgy meg ezt fogom mondani: édesapádat az interneten ismertem meg. Majd az első randinkon elvitt egy bálba, és egész este lassúztunk. Csodálatos volt.

2013. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mit értesz "csajozás" alatt. Ha csak ráírsz egy szép kerek fenékre, az elég szánalmas.
2013. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 pont nem erre gondoltam, hanem egy normális kapcsolatra...
2013. máj. 29. 23:34
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak azért gáz, mert vannak rá jobb módszerek. Facebook-on mindenki előad. Nem azt mondom, hogy megjátssza magát, csak azt, hogy a legjobb formáját adja. Mint egy önéletrajz, hangsúlyt fektetnek a pozitívra, és elrejtik a negatívat.


Ráadásul ami engem, mint gyors észjárású, jó humorú embert rendkívül zavar az az, hogy mindenki vicces, mivel rengeteg ideje van a tökéletes kommentet megalkotni vagy ellesni mástól.

2013. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!