Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy apukátok minden nap füvezik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most jöttem rá. Persze, tudom, a fű nem olyan nagyon káros, de nekem azért akkor is fura ez.
2013. máj. 29. 18:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Hasamat fogva röhögnék. Még alkoholt se iszik, soha egy kortyot, mert utálja, cigire rá se néz, sőt kiakad, ha valaki fújja a füstöt... Így fura lenne :D

Egyébként szíve joga, amíg titeket nem veszélyeztet, addig tökmindegy, szerintem.

2013. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Szívnám vele!:)

ugyanis. már majdnem minden ember füvezik, sőt még a rendőrök is...........

szívd vele ennyi :D

2013. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet rászokni? Maradjunk annyiban, hogy nem gyepálja úgy szét a szervezetet, mint más szintetikus vagy kemény drog. Viszont, ha minden nap szívja és le akar állni, akkor bizony vannak elvonási tünetek! No persze nem olyan durvák ezek a tünetek, mint az alkoholizmus vagy a kemény drogokat használók esetén!
2013. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
fizikai tünete nincs...csak lelki....
2013. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Vennék egy birkát, hogy az legeljen, ne ő.
2013. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%

Az alkoholhoz nem igazán lehet hasonlítani a füvet, mert az alkohol elvonása, addiktivitása megegyezik a heroinéval, és az alkohol sokkal jobban megviseli a szervezetet. A Fű kábítószer, legnagyobb veszélye az álomvilág amit egy idő után kiépít magának a tudat, ha sűrűn fogyasztja... Viszont függőség szempontjából, alig haladja meg a mértéktelen kávéfogyasztásra való rászokást. A nikotinos cigaretta szintén súlyosabb függőséghez vezet.

Aki azt írta, hogy undorodik az összes drogtól, meg mondom neki, hogy a kávé is drog, de még a DM-ben kapható citromfű is.

2013. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
14:25 miből gondolod, hogy azokat használom? :D Ez mitől olyan természetes, hogy mindenki alkoholt iszik vagy kávét zabál? Ha valaki azt mondja, hogy nem iszik narancslevet, azon senki sem akad fent. Mitől más a kávé vagy ehhez hasónlók. Miért egyek/igyak/használjak olyan anyagot ami nem ízlik és ami semmi jót nem adhat számomra? Önző vagyok, ami nekem jót nem ad és csak a pénzt viszi az nekem nem kell. Ami pedig nem ízlik azt akkor sem venném a számba ha fizetnének érte.
2013. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!