Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy apukátok minden nap füvezik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most jöttem rá. Persze, tudom, a fű nem olyan nagyon káros, de nekem azért akkor is fura ez.
2013. máj. 29. 18:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
19%
Zsíííír.... :)
2013. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem torzult el tőle a személyisége, akkor csavarnék egy két személyest. :)
2013. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
A fű pont olyan káros mint az alkohol. Ha teszem azt hetente, kéthetente "használod" bizonyos mennyiségben nem lesz tőle semmi bajod, de viszont ha minden nap akkor az már komoly függőség és lazán tönkrevághatja az életed. Persze, ha gyógyászati célból használja akkor az még okés, de így is vigyázni kell vele. Azért szerintem szólj muterodnak vagy valakinek. Amúgy nem vagyok a fű ellen, régebben én is szívtam havonta egy-két jointot.
2013. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem a f@szt nem lehet rászokni... Hogyne lehetne? Amúgy baromira meglepődnék és csalódnék is.
2013. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
A fű is káros. Hosszútávon személyiségtorzulást okoz, egyes pszichológusok szerinte akár egy szál elszívása okozhat változásokat a személyiségben. a fű hatóanyagának 2-3 hét kell mire távozik a szervezetből, vagyis ez azt jelenti, hogy ha apád minden nap szív, hogy keményen rászokott. Ebből még lehet baj. Nem örülnék neki.
2013. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Most jöttél rá, hogy minden nap szív? És nem éreztél fura szagot, amikor melléd állt vagy ilyesmi?

Én hét éves voltam, amikor elváltak a szeleim, mert apám elég durván tolta ezeket a cuccokat, verte anyát, nem dolgozott, rólam állandóan azt mondta, hogy más apától vagyok - egyszóval mintaapa volt mindig körüllengve azzal a bizonyos szaggal. Szóval elváltak, és egy darabig mindig jött az új lakhelyünkre cirkuszolni, hogy menjünk vissza, még a nagyapánkkal is összeverekedett. Elég gáz, mert most ő 50 éves, az élete nem fejlődött semmit, és ahhoz képest, milyen durván intelligens volt, most egy önző kis f*sz, aki a nyugdíjas rokonán élősködik. Pedig anno nyelveket beszélt, és nagyon jó humora volt, és persze lehet, hogy még most is tudja a nyelveket, és lehet, hogy a humora még megvan, de nincs más semmije... Pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha lenne anya mellett valaki, aki segítene neki. De hát máshogy alakult... Mindenesetre én örültem, hogy megszabadultunk tőle, nem volt bennem semmiféle csalódás meg bánat.

De a barátom két éve felhívott, hogy egy buliban volt, ahol kipróbálta a füvet, és épp a vécéről telefonált, mert rosszul volt. Egy kicsit csalódtam, és mondtam is neki, hogy oké, kipróbálta, de ebből ne csináljon rendszert, mert akkor pá...

Igazából a drogosoknak elvileg ,,van okuk" a függőségre - apámét is tudom, egy nagy szar volt a családi háttere -, de szerintem aki elégedett, teljes életet él, nem él ezekkel a szerekkel. Én nem azzal foglalkoznék, hogy mit szólok a fűhöz, hanem azzal, miért szívja.

2013. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

fizikailag tényleg nem lehet rászokni, fizikai elvonási tünetei nincsenek is..de másképp simán rászoksz és ugyanolyan veszélyes ilyenkor, mint más drog...még ha az életedet nem is veszélyezteti és a túladagolásnál is max hányni fogsz és társai....

hasonlitsuk inkább az alkoholhoz...ha minden nap sziv, függő...még ha nem is remeg érte, mert még az alkoholnak is van fizikai tünete...hat az agyadra, a rövidtávú memoriádra nagyon is...a személyiségedet teljesen eltorzítja...ha már függ tőle valaki, az nagyon rossz úton jár...

ettől függetlenül azt mondom, ha havi egy-kétszer fordul elő, egyefene...de minden nap?....az a pénzt alapjáraton inkább költeném a gyerekemre vagy egyéb értelmesebb dologra...nem vagyok én semmi rossznak elrontója, de úgy gondolom, mindennek meg van a maga ideje...ha már gyereke van az embernek, legalább vegyen vissza és csökkentse egy két alkalomra az adagot havonta...:)

24L

2013. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

ajánlom a videót:

[link]

2013. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Sajnálnám őt.

Nekem nincs semmi problémám a fűvel, alkalmanként. De akinek minden nap szüksége van ahhoz, hogy el tudja viselni a létet, annak valami problémája van, tuti nem boldog.

Megpróbálnék megtenni minden tőlem telhetőt, hogy feldobjam a napjait, hogy ne ebben lássa a kiutat a mindennapokból.

2013. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
Lehet mondani, hogy a fűnek furi szaga van, de ha valaki nem tudja róla, hogy fű, akkor nincs ami leessen neki. Nyilván a kérdezőnek nincs ilyen tapasztalata. Mi van, ha cigi hüvelybe teszi? A gyerek azt hiheti, hogy apa csak cigizik. Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel, s különösen nem hangoztatnám a barátaidnak, mert apukád megütheti a bokáját.
2013. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!