Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok ilyen...

Hogyan reagálnátok ilyen kijelentésekre (édesanyátoktól)?

Figyelt kérdés

Alapjáraton jó a viszonyunk, de mostanában vannak neki olyan kirohanásia, amire nem tudok mit mondani, és ha jelzem, hogy rosszul esett,akkor én vagyok a hisztis.

Pl. Megjegyeztem, hogy már 2 hete nem mosta ki a dolgaimat, pedig megkértem rá, mert nekem nem volt időm,erre ő azt válaszolta, hogy ő már felköti magát, mert nekünk semmi sem jó. Erre mondtam neki, hogy ne beszéljen igy és ne zsaroljon ezzel,mert akkor ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a vonat elé ugrok, erre az volt a válasza, hogy akkor ugorj.

Másik: Tegnap beszélgettünk,mutattam, hogy kaptam egy könyvet, erre elkezdte, hogy juj, de jó,majd apa megörül neki, mert ő szereti ezt az irót. Mondtam, hogy én is nagyon szeretem, s pont azért esett olyan jól, hogy ismeretlen emberektől ezt kaptam és ezért is mutatom ilyen jó kedvvel.Erre a válasz, hogy ok, de tudod, hogy nekem apád a fontos.

Én reagálom túl? Nektek hogy esne?


2013. máj. 28. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi zsarolás! Kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája veled!


(kedves előttem szóló, ha már rangsorolni kell, hogy kinek ki a legfontosabb, akkor szerintem egy anyának a gyereke a legfontosabb a világon!)

2013. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!


Szerintem lehet,hogy csak félreértetted, de ha nem, én nem tudom mit csinálnék a te helyedben. Azért lehet, hogy van valami baj csak nem akarják megmondani év vége előtt, szerintem úgy viselkednek mint akik kivannak bukva, talán miattad. Egy biztos ha tényleg nincs semmi egyhitő körülmény, akkor biztos nem jó szülők (bocsánat). Talán jobb lenne neked nélkülük!

2013. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 orchidea3 válasza:
őszintén mondom üljetek le és beszéljétek meg,apukád ,h áll hozzá ezekhez a dolgokhoz?ez igy nem normális a lánya vagy és nem a haverja,h igy beszéljen.ahogy őneki jár a tisztelet úgy neked is jár!attól,h ők dolgoznak nem azt jelenti,h a gyereknek kell mindent csinálni és + mellette iskolába járni!igaz ,h ők keresik meg a kenyérre valót de akkor nem kellett volna gyereket vállalni.örülniük kéne ,h amit tud segit és tanul,h vigye vmire!
2013. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!