Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Annyi baj van velem mint gyerekkel hogy trehany vagyok es szeretek punnyadni,sokat feszezek. De nem cigizek meg semmi. Nem megyek sokat csavarogni sem..hetkoznap nem mehetek sehova es hetvegen is csak szombaton engednek 1-5ig. Azt se surun hasznalom ki.Nekem ez rossz mert masok cikiznek a szigor miatt. Akkor is leb.sznak ha 2oranal kevesebbet tanulok hetkoznap. Ezek miatt el bennem a csak azert se erzes. Ezert nem tanulok jol...nagy reszben. Par baratnom is mondta h milyen idegbeteg anyam van..elmondhatatlan mennyit uvolt mindenert. Neha a kezet is megemeli. Am az a lenyeg most h elvette a telom es beleolvasott a feszembe. Es meg BARATNOMEBE is ugyh elvolt mentve a jelszava. Mennyire normalis az ilyen szulo??
2013. máj. 26. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
ja es 15/l
2013. máj. 26. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Apukád milyen?

2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nevelo apam van,de nagyon normalis. Vele mindent megtudnek beszelni..de inkabb hagyom..mert a lanyos dolgokat nem igazan szeretem vele..kinos:/
2013. máj. 26. 18:42
 4/6 anonim válasza:

A szigor mindenképpen jó jel, de nem ennyire. :S

Szerintem ülj le mindkét szülőddel és beszéljétek meg a dolgot.Mondd el nekik hogy több szabadságot szeretnél és bizonyítsd be hogy tudsz a saját talpadon is állni. Így menni fog minden. :)

2013. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

írod: nem tanulsz jól

anyukád leszid, ha nem tanulsz eleget.


Miért, mit vártál ? megtesz érted mindent, ő már tudja, milyen fontos a tanulás, neked biztosítja a lehetőséget, te meg elcseszed.


magaddal szúrsz ki, drága. A szüleiden kívül nem nagyon lesz senki, aki nyüstöljön, hogy neked jó legyen (jól tanulj, amivel jól kezdheted az életedet)

2013. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem konkretan a tanulasrol van szo. Ebben igaza van.de nagyon ram eroltetik es ez sem tesz jot. Itt a bizalmatlansag ami rosszul esik..nem cigizek nem logok az iskolabol semmi. Megis beleolvasott a feszembe.
2013. máj. 27. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!