Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha úgy érzem: anya...

Normális, ha úgy érzem: anya sok pénzt költ rám?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben (ebben az évben januártól májusig) anya vett nekem egy csomó mindent. Úgy érzem, mintha elvenném az összes pénzét. Nem vagyunk gazdagok (de szegények sem!). Eddig mindent magától vett nekem, nem kellett kérni rá. Most viszont én szeretnék valamit, ami 2000 Ft-ba kerül. Nem tudom, hogy mit csináljak, segítsetek!

2013. máj. 26. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha értékes dolgokat vesz neked,amelyre szükséged is van, nemcsak azért, mert divat, és nem eldobandó hülyeségek,akkor nincs probléma.


Viszont 2000 Ft az nem sok, ha megtehetitek, és vágysz arra a valamire, biztosan megveszi neked!

2013. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Könyveket, biciklit kaptam, és elmentünk egy hétvégére kirándulni külföldre.
2013. máj. 26. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
attól is függ, h mi az a 2000ft-os dolog. ha tényleg szükséged van rá, és ár/érték arányban korrekt, akkor tárd elé szíved vágyát. ha valami ökörség, akkor spórold össze a zsebpénzedből :P
2013. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!