Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én csináltam valamit rosszul?...

Én csináltam valamit rosszul? Vagy már nincsen rám szüksége?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak még pici koromban, anyukám nevelt fel engem egyedül. A családom inkább zűrös és bonyolult , mint harmonikus, úgyhogy akiket magamhoz közelinek érzek, az anyukám és a 2 nagyszülőm, az ő szülei.

Lassan 3 éve már, hogy felköltöztem Budapestre, "kirepültem". Anya otthon maradt akkor egyedül. Nagyon rossz volt ez nekem is, de muszáj volt elkezdenem a saját életemet.

Viszont ebből a 3 évből kb 2 éve úgy érzem, hogy marhára nem keres engem senki a családomból, hogy ugyan mi van velem, csak mindenki hisztizik, hogy én nem keresem őket... Unokatesók, másik nagymama.... Úgy voltam vele egy idő után, hogy "meguntam" hogy mindig én keresem őket és persze volt, hogy rosszkor, ha pedig nem kerestem őket, akár hónapokig nem beszéltünk.

És sajnos ez így van azzal a három emberrel is , akihez közel érzem magam. Anyukám mostanában nem hív, pedig régen minden nap beszéltünk, ha felhívom, akkor is olyan kedvtelennek hallom és ebbe beleszakad a szívem. Talán már nem kíváncsi rám? Vagy teljesen kizárt az életéből?

Nekem a családom tőlem 180 km-re van. Itt Pesten csak a barátom van nekem, akivel együtt élek.

Sosem voltak egészséges a családi kapcsolataim, de nem tudom anyukámmal mi lehet, vagy én csináltam valamit rosszul....


2013. máj. 24. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyud biztosan egyedül érzi magát, vagy érdektelenné vált minden iránt!

Beszélgess vele, hogy mi az ami elszomoritja!

Sajnos nem könnyü anyaként egyedül maradni!

2013. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De sok barátnője van és a szüleit is rendszeresen látogatja, meg sokat dolgozik, nincsen egyedül. Most volt egy rövidebb kapcsolata, apám után 20 évvel..de annak vége lett. Kicsit maga alatt volt, akkor haza is mentem, szerintem sokat segített neki a túllendülésben. Közelebb is került a barátnőihez, mert nagyon sokat voltak együtt , hogy anya ne legyen. A hangján már abszolút nem érzem az elkeseredettséget,pedig előttem nem titkolná ha lenne, de mégsem keres :(
2013. máj. 24. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint valóban elfoglalt a barátnõivel és megfeledkezik rólad.

Tudja, hogy jól vagy és van párkapcsolatod, de én ezt akkor sem tudnám igy folytatni, hiszen a lányom az nagyon fontos nekem, hogy mindig tudjak róla!

2013. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!