Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy a nevelőapám...

Az normális, hogy a nevelőapám konyhakéssel tépkedte szét a ruháimat, és felborogatta a szekrényeket?

Figyelt kérdés

Megmondom, nem voltam egy szent, mert évekig vagdostam magam, hiszen anyámnak kezdettől fogva problémái voltak az idegeivel. Anyám a tévé és a magnó kábelt vagdosta széjjel, vagy az összes CD-met ripityára törte, amiért büntetésemet nem töltöttem megfelelően. Mindig fenyegetőzött az után, hogy megver, de persze soha nem merte megtenni. Szeretett leköpni a szobámban a földre, és egyszer amiatt kapta el az ideggörcs, mert a posztereket nem egyenesen ragasztottam a falra. Anyámtól a pofonokat később, tizenéves koromban kaptam amiért "nagy lett a szám", és a szemébe mondtam, hogy beteg és egoista embernek tartom.

Nevelőapám mindenkit szeretett az uralma alatt tartani, az anyámat is, anyám pedig mindig behódolt neki. Imádott például a fejemre csapni, ha elrontottam egy matekpéldát. Szerette hangoztatni, hogy mindent tud rólam, átlát rajtam, és egy alkalommal kitalálta, hogy szerinte én sátánista és náci vagyok - nem tudtam meggyőzni, hogy nem vagyok. Szeretett tárgyként bánni velem, megnézni a fogsoromat az ajkaimat felpeckelve az ujjával és egyebek. Szerette direkt módon, gyűröttre összetaposni a posztereimet csak mert épp letettem azokat a padlóra. Aztán egyszer volt egy húzása, amit soha nem felejtek el. Természetesen már azelőtt is láttam a nevelőapámat is idegbetegen, és halottam üvöltözni, de ennél a pontnál számomra elmebeteggé változott. Amikor meglátta az összevágott karomat többször egymás után adott néhány pofont, úgy hogy a földrerogytam illetve pont az anyám ölébe pottyantam (anyám eközben meredten ült, semmit nem tett vagy mondott, hozzám sem ért), nagyon megalázó volt, ahogy meg akar verni nevelőm és eközben anyám térdein pihen a fejem, a nadrágom letolva, miközben anyám egy ujját sem mozdítja... Nevelőapám megcibálta a hajamat, úgy mint azelőtt, de most előrántott egy konyhakést és széttépdeste vele a ruháimat és a nyakláncot kitépte a nyakamból. Olyan üvöltést adott ki, amit én állattól sem várnék, nem hogy embertől. Valószínűleg megszállta a sátán, filmekben szoktak a szörnyek ilyen torokhangon üvölteni, miközben szekrényeket borogatnak föl.


2013. máj. 23. 21:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%
"ÉVEKIG vagdostam magam"
2013. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyre zavarosabb vagy. Tényleg nem csak anyádékkal van baj.
2013. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 maryann d ***** válasza:
Ez a fogsoros dolog durva,elmebetegek a szülők
2013. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Oké, a kérdésre válaszolva: nem, nem normális.


És ha jól értelmezem, "többen vagytok".

2013. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem menj el orvoshoz! Nagyon nagy lelki terheket cipelsz!Ha majd egyszer szeretnél családot, ne akard azt hogy úgy éljenek mint ti éltetek. Évekig tartó terápiára lesz szükséged, hogy ezeket elengedd magadtól és később teljes életet élhess.Ha ez így marad lehet te is egy türelmetlen ideggyenge szülő leszel. Próbálj változtatni.


Biztos, te is valamiben hibás voltál, a szakember majd segít rávilágítani. Ez a fogsoros dolog tényleg nagyon durva, remélem nem Nő vagy :-(

Mihamarabb állj a saját lábadra és kezdj újra mindent.Tényleg rossz lehetett így felnőni....


Mik a terveid a jövőben? Van kapcsolatod? Tanulsz még?

2013. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!