Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy van mersze ennek az...

Hogy van mersze ennek az utolso senkinek ordibalnia velem? Hogyan tegyem tonkre apam kapcsolatat?

Figyelt kérdés

5 honap mulva leszek 18 eves. kiskoromban a szuloanyam meghalt, 16 eves koromig nevelo anyam lakott itt, de apammal az utolso evekben elegge rossz volt a viszonya es csak miattam lakott itt. az volt az utolso csepp neki a poharban, hogy apam osszeszedett egy not. ez a "no" 2 eve idetolja heti rendszereseggel az undorito pofajat. hetvegente van itt. tavaly hetvegente rendszeresen eljartam itthonrol, de nem tett jot, mert raszoktam az ivasra, meg a konnyu drogokra. de ezekkel a szokasokkal honapokota felhagytam, mert nem tett jot. miota feltunt az eletemben ez a dragasag apam csak orditani kepes velem, allandoan elmond mindenfele senkinek, meg hogy ugysem fogok tudni eletkepes lenni, sosem lesz allasom, stb. miota ez a no idejarkal en sosem kapok rendesen penzt. regebben napi 500 ftot kaptam suliba kajara_, ma mar egyaltalan nem kapok. inni se zudok venni... pedig nem elunk szar anyagi helyzetben. apamnak az a terve_, hogy ha betoltom a 18-at, akkor kidob a sajat hazambol (a fele az en nevemen van a masik az oven. )...


most epp a vita targya az volt, hogy bekarta allitani a netet a laptopjan, de olyan a wifim, hogy ahanyyzor ujraindul/lefagy uj jelszot general es vagy 5 kulonbozo network van. bejott apam orditva, hogy irjam le a jelszot. leirtam 2 felet mert network1 vagy network0 szokott lenni a jo altalaban... de nem jo, retardalt es nemtudja elolvasni amit leirtam.


ennek kovetkezteben elvette a routeremet. hogy nekem se legyen netem. szoval most mobilrol irok. aztan bejott az a k*rva pattogni nekem(, hogy dirrkt valtoztatom meg a jelszot, csak kiakatok veluktolni), meg igazan eltakatodhatnek mat a hazukbol", meg unja, hogy minden hetvegen utanam takarit_, stb. itt ordibalt azthittem megfojtom.

kinek erzi ez magat? hogyan tegyem tonkre a kapcsolatukat? egyrbkent apukam nagyon szeretett engem regen meg en is ot*, de mar soha nem szoktunk beszelgetni. a nevelo anyam pedig messzr koltozozz tolem(, nrm tudok hozza menni.

mit csinaljak?


2013. máj. 18. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nincs tanácsom sajnos erre a helyzetre, nem tudok mit mondani. Borzasztóan sajnállak:((
2013. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt így elmondtad már apádnak is?
2013. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szoktunk nagyon beszelgetni.
2013. máj. 18. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Keress munkát magadnak, jön a nyár, diákmelót mindig lehet találni, és kerüld ez az illetőt. Egyszerűen kerüld ki.Egyenes legyél, kötelességtudó, az amit rádbiznak 1000%-osan el legyen végezve. A munkával lefoglalod magad, eltereli a figyelmed és előre nézz. Tanulj, és dolgozz, olvass rengeteget.Az épit.
2013. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4+ Édesapádat meg max sajnálni lehet, hogy egy marionettfigura lett belőle., ne mondj rá semmi rosszat.


Te legyél 110%-os. A melóval meg lesz egy kis költőpénzed is.

2013. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha kirak a házból hívhatod a rendőröket, ugyanis jogod van ott lakni, ha a fele ház tényleg a Te neveden van.

Vagy szépen eladják és megkapod a felét. Vagy kifizeti neked az értéke felét.

2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Rohadt qurva:( nagyon sajnállak! Annyit tudsz tenni hogy előre nézel, csak magadat nézed!

Drukkolok!

2013. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tenyleg az en nevemen van...
2013. máj. 18. 20:17
 9/13 A kérdező kommentje:
es ahhoz nincs jogom, hogy en kirakassam a hazambol? ugyanis en rohadtul nem egyeztem bele, hogy itt lakjon.
2013. máj. 18. 20:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs jogod, mert nem töltötted be a 18-at még.
2013. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!