Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Figyelt kérdés
A szüleim ránk akarják kényszeríteni az alattuk lévő lakás megvásárlását.Nekünk most erre nincs pénzünk.A érjem hallani sem akar róla.Ott nem lenne magánéletünk.Mindenbe beleszólnának.Ezt el is mondta nekik.Anyám erre leverte a hisztit hogy ő mennyit segít nekünk vigyáz az 5 éves lányunkra mi meg nem vagyunk képesek neki segíteni úgy hogy megvegyük a lakást.Én 65 ezret keresek férjem ugyan többet,de nem tudunk bevállalni ekkora hitelt.Mit tegyek most?Állandóan nyaggatnak?Nem akarom elveszíteni egyiküket sem.Nagyon rossz ez a helyzet most nekem,mert egyik részről a férjem a másikról a szüleim.Mit tegyek?

2012. szept. 21. 12:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ti most anyukádnál éltek?
2012. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha van hol laknotok, szüleidnek is van hol lakniuk, akkor meg minek egy harmadik lakás? Ez nekik miben segítség?


Nem értem.


Amúgy azt sem értem miért szívesség részéről az, hogy időt tölt a saját unokájával, és ne hasonlítsuk már össze egy több milliós lakás megvásárlásával.


Nem kell hallgatni rájuk, majd megnyugszanak.

2012. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férjed jól teszi, állj ki mellette.

A szüleidet hogy a bánatba tudnád elveszteni?

2012. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!