Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Mit tegyek? Nem bírom már tovább!

Figyelt kérdés
A szüleim ránk akarják kényszeríteni az alattuk lévő lakás megvásárlását.Nekünk most erre nincs pénzünk.A érjem hallani sem akar róla.Ott nem lenne magánéletünk.Mindenbe beleszólnának.Ezt el is mondta nekik.Anyám erre leverte a hisztit hogy ő mennyit segít nekünk vigyáz az 5 éves lányunkra mi meg nem vagyunk képesek neki segíteni úgy hogy megvegyük a lakást.Én 65 ezret keresek férjem ugyan többet,de nem tudunk bevállalni ekkora hitelt.Mit tegyek most?Állandóan nyaggatnak?Nem akarom elveszíteni egyiküket sem.Nagyon rossz ez a helyzet most nekem,mert egyik részről a férjem a másikról a szüleim.Mit tegyek?

2012. szept. 21. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarják eladni a lakást?

Ha azért mert nincs pénzük, akkor kérdezd meg, az jobb ha nekünk nincs?

Lakjátok a lakást?

2012. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az ő lakásuk.Az alattuk lévő szomszéd árulja.
2012. szept. 21. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hol laktok?
2012. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt akarják, hogy költözzetek oda?

Én nem vállalnám be, főleg, hogy akor nem lenne magánéletetek. Na meg ha a hitel is sok lenne, semmiképp.

2012. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Oda ne költözz!


Ismerős pont tegnap szenvedett nekem egy órát hogy hülyék voltak,megvették a szüli melletti lakást a barátnőjével,de már osonva közlekednek hog ne tudják mikor vannak otthon mert a mama minden mozdulatukat figyeli,20x megy egy nap.

szabadulnának a lakástól,de pang a piac,nem tudják eladni.De a kapcsolatuk rámegy lassan

2012. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Pénzetek nincs rá, oda költözni nem akartok, mert megszűnne a magánéletetek. Mi az, hogy rátok akarják kényszeríteni? Felnőtt emberek vagytok, mi a fenéért hagyjátok magatokat?
2012. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Közölném velük, hogy most van munkája a férjemnek meg nekem, holnap nem biztos, hogy lesz és akkor elúszik a lakás is, ezért nem tudjuk bevállalni. Ennyi. Ha nem érik fel ésszel, akkor nem érdemes tovább győzködni. Nem és kész. Nagyon sok hiteles így veszítette el az otthonát, hogy hirtelen nem volt jövedelme. Légy észnél és ne hagyd magad.
2012. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 milyen válasza:
100%
Akkor se, ha ők megveszik nektek. Az idegeitekre mennének az tuti. Az a jó, ha a szülő minimum a város másik felében lakik. De egy másik település még jobb. És mi az, hogy 5 éve vigyáz a gyerekre és te nem segítesz neki.Az ilyen sajnos nem szeretetből cselekszik, hanem csak számításból. (Bocs, hogy anyukádról ilyet írok!)
2012. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zsebibabu válasza:
100%
Mi köze anyukádnak a szomszéd lakásához?
2012. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne költözzetek semmiképp!

Ne haragudj, de anyukádna kéne valami hobbi, vagy munkahely. Túl sok szabadideje van.

2012. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!