Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy képes anyám feltételezni...

Hogy képes anyám feltételezni rólam ilyet?

Figyelt kérdés

vallásos család vagyunk, sosem voltam egy rossz gyerek, (fiú vagyok) általában lányokkal barátkoztam és az egyik legjobb barátom aki szintén lány sokszor találkozom vele meg átjárok hozzá és egy csomót tudunk nevetni meg beszélgetni az élet nagykérdéseiről szóval viszonylag meg vagyunk.


tegnap mondtam anyámnak hogy ma átmegyek hozzá és anyám közölte velem hogy nem fogok átmenni hozzá, kérdezem miért? azt mondja mert csak.

és kb tönkretette az egész éjszakámat, minden baromságot megcsináltatott velem amit nem hajnali 1-kor kéne elvégezni. (pl felmosás, ezt ma is meg tudtam volna csinálni, nyáriszünet van)


és ma jött apám és idézem mit mondott:

"anyád azon van teljesen megzakkanva, hogy átmész ahhoz a csajhoz és gyereket csináltok"


egyszerűen nem bírom fel fogni hogy képes ilyet feltételezni rólam a saját anyám?? mikor pontosan tudja a szemléleteimet és pontosan tudja hogy csak a barátom.

egyszerűen szavakhoz se jutok.



de még ha úgy is lenne komolyan, akkor nem gondol bele hogy létezik óvszer is a világon?? mi az hogy gyereket csinálni? úgy nézek ki komolyan 17 évesen mint aki apa akar lenni????


most erre én mit reagáljak neki? délután 2 körül hazajön, én attól félek hogy "megharapom" .......



2012. jún. 25. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Anyukád csak félt egy rossz döntéstől de ezt nem a legjobb módon teszi! Más 17 éves fiú sem akar feltétlenül apa lenni de mégis elsül az agyuk és nem védekeznek! Nézz szét a korosztályodban és képzeld magad egy szülő helyébe! Én a mostani tizenévesek nem igazán értem! 15-16 éves lányok szexuálisan leharcoltak és egy kiélt 40esre hajaznak ami nekik most még vagány de ha majd a többsége 30 évesen gondol vissza magára akkor...!


Szerintem Anyukád is ezt látja!

Ha leülteted és megpróbálod neki elmagyarázni, hogy ez a lány csak barátod és nem Ő az akivel járni akarsz főleg nem akarsz vele lefeküdni mert te (még) nem úgy gondolod/érzed stb... szerintem megérti! Ha van a családban köztetek kommunikáció és hisztek egymás szavában akkor nem lesz gond! Csak lehet, hogy lesokkolta mennyire sűrűn találkoztok a lánnyal!

2012. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
bocs kimaradt valami! Ha leülteted és megpróbálod neki elmagyarázni, hogy ez a lány csak barátod és nem Ő az akivel járni akarsz főleg nem akarsz vele lefeküdni, se senkivel mert te (még) nem úgy gondolod/érzed stb... szerintem megérti!
2012. jún. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hivd el magatokhoz a lányt, ismerjék meg a szüleid, mert lehet ám ez is baj, hogy azt se tudják kivel vagy.
2012. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hivd el a lányt magatokhoz,anyud fogja látni,hogy tényleg csak barátok vagytok.
2012. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ismeri anyám a lányt, többször is járt nálunk, anyját is ismeri.. úgyhogy azért sem értem a feltételezést.


értem hogy ezt látja, de engem ő nevelt.. nem így ismert meg és én sem mutatkoztam meg így soha.. szóval nem értem. meg próbálok vele beszélni ha haza ér normálisan, csak attól félek hogy elpattan valami az agyamban és elkezdek kiabálni vele amit soha nem csináltam még és nem is akarok de egyszerűen annyira ideghatáron vagyok.

2012. jún. 25. 10:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyudnak baja van a lány barátoddal, miért nem ő mondta meg neked, miért apud adta át az üzenetet? Le kellene ülnötök, megmondanod, hogy ti csak barátok vagytok, nem kell esküdöznöd, mert ha ő nevelt fel, ennyi bizalomnak kellene, hogy legyen feléd.
2012. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az a baj, hogy a legtöbb veled egykorút sem ágyrajáróknak nevelik és van aki olyan lesz, van aki meg olyan mint Te!


Egyet ne csinálj! Ne kiabálj! Az kiabál akinek a háza ég!


Kérdezd meg Anyudat, hogy mitől tart!? Attól, hogy lefekszel valakivel? Vagy hogy "gyereket csinálsz"? Mert ha ilyenektől tart akkor nem kell féljen mert ettől azért intelligensebb vagy tudod, hogy vannak különböző védekezési eszközök, módszerek!

Nem tudom mennyire vagy vallásos, esetleg voltál-e már lánnyal, de ha nem akkor elmondhatod, hogy nem és ezért meg azért! Biztos megtudod indokolni! De ennek is eljön előbb vagy utóbb az ideje! Felnőttként viselkedj, mert most anyud próbál egy kicsit gyerekesen védeni! Sok sikert! Ha tudsz vele beszélni írd meg, hogy mi lett!

2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát az lett, hogy érdekes módon úgy tett mintha előző nap semmi nem történt volna és elengedett :O nem értem. lehethogy azért mert imádkoztam érte tegnap este.
2012. jún. 25. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyára ment a szentfazekasság!
2012. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Na ez jó hír! Észhez tért!

Rájött, hogy a tiltás általában rosszabb dolgokat vált ki! Főleg mikor az ember esetleg szerelmes!

2012. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!