Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szülők...

Miért nem engedik a szülők hogy a szobámban egyek?

Figyelt kérdés
mindig megszól mikor felviszek valami sütit vagy akármit hogy:"miért kell azt felvinni?"...de ez a szülőknek miért jó? úgyis én takarítok meg mosogatok, akkor meg?...valaki szülő kérem magyarázza el nekem ez miért így van?!?!?...kösz előre

2012. jún. 23. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert evésre a konyha, vagy az étkező lett kitalálva, nem a hálószoba.
2012. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg azért, mert illetlenségnek tartják, és úgy gondolják, hogy az étel a konyhába való.

Ez igaz is persze, ettől függetlenül néha én is eszem fenn. :)

2012. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Talán aggódik, hogy telimorzsázod a padlót és odagyűlnek a hangyák. Kérdezd meg tőle, mi csak tippelni tudunk.
2012. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is meg van tiltva a szobában evés, pont a morzsázás, összekenés miatt. Örülök, hogy végre nincs hangyánk, nem volt egyszerű és olcsó megszabadulni tőlük. A konyha és az étkező könnyen tisztán tartható, ezért eszünk ott.
2012. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen, közben meg is kérdeztem és azt mondta hogy azért, "mert hogyha összekenem a szőnyeget lekvárral, mézzel, habos-sütivel (ezek a kedvenceim így ezeket eszem leggyakrabban a szobámban) akkor azt elég drága kitísztíttatni
2012. jún. 23. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, a szőnyeg felé közelítő áfonyalekvár-csepp képétől a hideg is kirázott. :-)


Én pl. a ropit sem engedem, egyszerűen nem tudják úgy enni, hogy ne esne le pár morzsa, minden nap meg nem lehet alaposan kiporszívózni minden rést.

2012. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Rakd tálcára, vagy jó nagy tányérra a kaját, hogy esélye ne legyen lecsöpögni semminek.
2012. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mondjuk sose szóltak érte, de én magam utálom a morzsálást. Így minden ételt tálcán hozok fel, és itt, a számítógép asztalnál eszem meg. Semmivel sem különb ez az asztal, mint az étkező asztal, ugyanúgy lehet enni mellette. A tálca felfog minden morzsát, mert persze nem az ágyban fekve, vagy hanyatt dőlve a székben eszek a szőnyeg felett.
2012. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a nagyon eszes, aki mindenkit lepontozott!?!?!?
2012. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem pont azért, amiért az én anyukám sem támogatja a bent evést.:) (Bár ő nem tud vele mit csinálni, egyedül nem fogok a konyhaasztalhoz ülni.)

Mert bent hagyom a koszos tányért, eleinte kivittem, ma már bárhol találok neki helyet :)

Az én szőnyegemen ketchuptól kezdve a lekváros kenyérig minden megtalálható apró foltokba.Szerencsére a leves nem hagyott foltot.Kicsit ügyetlen vagyok néha :)

Múltkor felrúgtam egy félretett zacskó chipset,hangyáááááááák :D


kb ennyi opció lehetséges :)

16L

2012. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!