Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet anyám?

Miért csinál ilyet anyám?

Figyelt kérdés
Kb januárban kaptam az unokatestvéremtől egy nagyon szép új alkalmi ruhát a tezenisből. Már régóta kerestem, mert nem láttam a szekrényemben, de van egy bazi ládánk ahová azokat a ruhákat tesszük, amit nem hordunk éppen, vagy gyakran. Gondoltam ott lesz. Holnap kéne, ezért elkezdtem abban keresni. Nem volt benne. Kérdezem anyám hogy hová tette, erre azt mondja hogy kiselejtezte, mert azt mondtam kicsi rám. Egyáltalán nem volt kicsi rám, csak ilyenn testhezálló és ő kérdezte hogy nem szűk e amikor próbáltam. Ajándékba kaptam egy drága márkás ruhát erre anyám kidobja a kukába. Annyira ki vagyok most akadva. Bűntudatom is van meg a ruhát is nagyon sajnálom, mert nagyon tetszett.Nekem egy szót se szól ha kidobja a cuccaimat.
2012. jún. 14. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésedre válaszoljak: nem tudom.
2012. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert nekem fura, hogy anyukád csak úgy rendelkezik a ruháid felett, kénye kedve szerint kidobálja. Nyugodtan mond meg neki, hogy legyen szíves ezeket először veled beszélje meg, mert az a te holmid.

Kérdésedre a válasz, nyilván rohadtul nem figyelt, amikor mondtad, hogy nagyon örülsz neki, meg nagyon tetszik, meg nem, nem kicsi. Ez szomorú. De sajnos sok családban élnek párhuzamos életet az emberek és utaik sosem keresztezik egymást.

Szóval a kulturáltság keretein belül csak told le szépen, sok szülő azt gondolja mindenhez van joga.

Egy anya.

2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Javítás: mondd
2012. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Először is nem anyád, hanem anyukád! Attól, hogy most ideges vagy rá, még az anyukád, stb (de nem akarok most erről papolni)

Másodszor meg, elhiszem, hogy ideges vagy, én se örülnék neki, és sajnálnám nagyon a ruhát, de biztos nem azért dobta ki, mert ki akart veled tolni, hanem mert félreértettétek egymást. Ő úgy emlékezett, hogy azt mondtad, kicsi, és kidobta. Hibázott, mert szólnia kellett volna, végülis a te ruhád, de mindenki hibázik néha, nem kell úgy kiakadni anyukádra, próbálj megértő lenni te is, és ne haragudj rá.

ez az én véleményem.

u.i. És ne anyázz :)

2012. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ideges lennék.Ha anyu ilyet csinálna nem tudom mit tennék.Mondjuk én érzékeny vagyok a ruháimra nagyon szóval ha anyu megcsinált volna egy ilyet én tuti egy évig nem beszélnék vele
2012. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérj kulcsot a szobádra, és zárd az ajtót mikor nem vagy otthon.
2012. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hát anyád fizesse ki,ne haragudj már,hogy lehet ilyen hülye anyád??? én anyám sose dobja ki szó nélkül,,én magam szoktam kiválogatni ami nem lesz szükségem azt eladom,vagy elajándékozom..de ilyen drága ruhát kidobni ami szép is..nem normális:/ még ha kicsi lett vna neked simán el lehet volna eladni..nem hogy kidobni...sztem az a gyanúm ,h eladta neten..mivel emberek megveszik szép márkás ruhákat..
2012. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, hogy kidobta a ruhát, lehet, hogy rosszul emlékezett, de nem kizárt, hogy neki nem tetszett, akár túl testhezállónak vélhette. Az is lehet, hogy nem szeretné, ha azt vennéd fel holnap és ezért mondta azt, hogy kidobta. Nem tudom, milyen a kapcsolata az unokatestvéreddel, lehet az is, hogy nem akarta, hogy tőle kapott ruhában mászkálj. De inkább az első kettő közül tippelnék az egyikre.
2012. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Máskor is dobált már ki cuccokat?Mert ha spórolós és amúgy nem dobna ki semmit, akkor lehet, hogy nem ártana jobban feltúrni a lakást, lehet, hogy csak jól eldugta,.Csináltass zárat a szekrényedre, vagy zárd az ajtót.
2012. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Emberek, mi ez a viselkedés, hogy ugorjon neki rögtön? ti így tennétek? El követ valaki egy hibát (ami mondjuk tényleg hiba volt), és rögtön mindenki össze akarja uszítani őket? Mi ez a felfogás, hogy rögtön ugorjon neki az anyjának? Miért buzdítja mindenki, hogy vesszen vele össze?


Kérdező, elhiszem, hogy sajnálod a ruhát, hiba volt szó nélkül csak úgy kidobni, ne szerintem nem kell úgy nekiesni, beszéld meg vele a dolgot, hogy többet ne csináljon ilyet, ne dobja ki a cuccaidat kérdezés nélkül!

2012. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!