Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet anyám?

Miért csinál ilyet anyám?

Figyelt kérdés
Kb januárban kaptam az unokatestvéremtől egy nagyon szép új alkalmi ruhát a tezenisből. Már régóta kerestem, mert nem láttam a szekrényemben, de van egy bazi ládánk ahová azokat a ruhákat tesszük, amit nem hordunk éppen, vagy gyakran. Gondoltam ott lesz. Holnap kéne, ezért elkezdtem abban keresni. Nem volt benne. Kérdezem anyám hogy hová tette, erre azt mondja hogy kiselejtezte, mert azt mondtam kicsi rám. Egyáltalán nem volt kicsi rám, csak ilyenn testhezálló és ő kérdezte hogy nem szűk e amikor próbáltam. Ajándékba kaptam egy drága márkás ruhát erre anyám kidobja a kukába. Annyira ki vagyok most akadva. Bűntudatom is van meg a ruhát is nagyon sajnálom, mert nagyon tetszett.Nekem egy szót se szól ha kidobja a cuccaimat.
2012. jún. 14. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
most komolyan mondom miért lettem lepontozva??? azért mert megmertem kiírni,h anyja fizessen ki?? sztem is fizesse ki,nem olcsó mulatság kidobni másnak cuccát kérdezés nélkül kukába...
2012. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szard le a ruhát is meg anyukádat is. az enyém is igy kezdte ma már nem beszélünk.
2012. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!