Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Szerintetek?

Mit csináljak? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyum nagyon fognak. Pl: a többiek az osztályból délutánonként elmennek valahova együtt lógni. Én meg nem mehetek, mert percre pontosan jön értem, nem enged el. A másik az hogy folyamatosan ellenőriz. Akárhova megyek előtte 800x az orromra köti h ekkor és ekkor hívjam fel..stb:(

(nem pestiek vagyunk) Nem értem miért hiszen kitűnő tanuló vagyok és nem vagyok "rossz" gyerek. Emellett sportolok is. Kérlek segítsetek! Hogyan érjem el hogy ne fogjon ennyire? Hogy bandázhassak a többiekkel úgy hogy eközben őt ne bántsam meg? SOS! Kérlek csak hasznos válaszokat írjatok!



2012. márc. 31. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem a végére írni:

13/L

2012. márc. 31. 16:48
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon fiatal vagy és félt, örülj neki
2012. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy félt és azért teszi.

Nem akarok önálló lenni és tudom sokmindenkhez fiatal vagyok még de én csak azt akarom elérni hogy ne fogjon ennyire nem pedig azt h ne törődjön velem.

2012. márc. 31. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
a gond a korod,sajnos kezdesz lassan abba a fázisba érni mikor az ember sok mindet ki akar próbálni,meg tapasztalni dolgokat és ezt egy szülő nehezen fogadja el mert pl 10 évvel ezelőtt másként voltak a dolgok,mint most mai világba szabadjára vannak engedve a fiatalok és ha nem figyel a szülő maris bajban van a gyerek és ehhez nem rossz gyereknek kell lenni,szerintem ha megbeszélnél vele egy időpontot csak pár óra hosszat hogy el engedjen akkor elfog es ha beszalmonal neki hogy mit fogtok csinálni akkor lazább lesz.
2012. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy! Én meg tudom érteni édesanyádat és persze téged is. Sajnos a mai világban én is félteném a gyerekemet. Édesanyád szeret téged és nagyon félt.

Próbálj meg vele leülni és őszintén beszélni a dologról. Ha el is enged valahová és megállapodtok, hogy ekkor és ekkor otthon vagy, akkor ehhez tartsd is magadat. Fontos, hogy ne veszítsd el anyukád bizalmát. Ha látja, hogy megbízható vagy, akkor fokozatosan lazábbra engedi majd a "gyeplőt" :)

2012. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez. Szerintem az sokat segíthet, hogyha veled van egy "megbízható" (akit anyud is kedvel) barátod, és ha tudja hogy együtt vagytok, lehet úgy gondolja majd hogy nem lehet olyan nagyon nagy baj. Ha gondolod privibe írhatnál egy várost =)
2012. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!