Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli az egészsége...

Miért nem érdekli az egészsége?Meg az se hogy végig fertőzi a családot?

Figyelt kérdés

Anyámról van szó..Már nem tudom mit tegyek.Ha beteg teljesen figyelmen kívül hagyja,úgy tesz mintha nem lenne az.Legyen szó bármiről.

Abban az esetben vesz gyógyszert amikor erős fájdalma van.Egy megfázás vagy bármi kissebb dolognál kb semmit se csinál.És itt jön hogy végig fertőzi a családot,bármi baja is legyen mindenkin átmegy.És csak akkor vesz gyógyszert vagy bármit amit kell ha más is beteg,saját maga miatt nem költ.

Nem akarom támadni őt de milliószor mondtam neki hogy vegyen gyógyszert mert mindenki elfogja kapni.Nem vett,és tényleg mindenki elkapta.Nagyon bosszantó hogy amúgy nem lenne senkinek baja ha amikor ő kap el először bármit, azt kezelné.

Van egy öcsém,neki is és nekem is fontos évünk van a suliba(vagyis nem kéne hiányozni)De így nem tudom mit tegyek


tegnap 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyu ne főzz, hagyd a mosogatást, feküdj le! Hozok egy teát.

Te meg jól kiszellőztetsz, és lefertőtleníted a kilincseket.

Ez többet fog segíteni. Próbálkozz!

tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, hogy ez nem igy mukodik? :D


Inkabb akkor fekudj ra arra, hogy egeszsegesebb legyel es kevesbe kapd el.

Tiszta etkezes, sport, plusz vitaminok esetleg. Ez se garancia, de segithet.

tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, vírusra hiába vesz be bármit, attól még fertőz. Csak a tüneteit enyhíti (lemegy a láza, nem fáj a torka stb. De attól még ugyan úgy fertőző).

Ilyenkor max annyit lehet, hogy sokkal többet takarít az ember, meg használ kézfertőtlenítőt (esetleg maszkot). De általában mire tünetei lesznek valakinek, már napok óta fertőzte a környezetét úgy, hogy nem is tudta, hogy beteg (lappangási időben is sok betegség már bőven fertőz).

tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!