Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék elutazni a...

Nem szeretnék elutazni a családommal egészségügyi ok miatt, emiatt haragszanak rám?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy betegségem, aminek jelenleg is folyik a kezelése és elég kellemetlen tünetekkel járhat. Ezek teljesen kiszámíthatatlanok, van, hogy 2-3 hétig semmi nincsen és szinte el is feledkezem az egészről, máskor napokig a házat sem tudom/merem elhagyni.

Nincs kedvem így autóban ülni 7-8 órát, ráadásul a szállás is olyan, hogy egy fürdő lesz 6 emberre, és nem is egyedül fogok aludni a szobában.


Az anyám férje meg csak azt fújja, hogy ez családi program lesz és hogy mindenki el tud jönni, ne cirkuszoljak ezen. Meg üvölt, hogy nem igaz, hogy ennyit nem bírok ki. Mit csináljak, vagy mit mondjak szerintetek, hogy ne balhézzon? (20 éves vagyok)


2022. jan. 26. 14:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, mit (nem) szeretnél. Ha balhézik, hagyd ott.
2022. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Már elmondtad, hogy mi okból nem akarsz/tudsz menni. 20 évesen miért kéne számadással tartoznod bárkinek?
2022. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom menni, ez 100%.
2022. jan. 26. 14:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert azóta naponta kétszer felhív, és üvöltözik velem egy sort, meg hogy minek kell ezt csinálnom...
2022. jan. 26. 14:11
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
dolgozni, iskolába se jársz?
2022. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De rád kényszeríteni pedig nem tudja. Itt még nem is arról van szó, hogy nincs kedved menni, hanem beteg vagy. Ha ezt nem tudja felfogni anyád férje, arról nem tehetsz. Elmondod neki utoljára hogy nem, ha nem tetszik neki, ez van.
2022. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"dolgozni, iskolába se jársz?"


Online vizsgáztatás van nálunk, előtte pedig nem kifejezetten online oktatás, de minden oktató maga határozhatta meg, hogy hogyan tart előadást/órát. Szóval a válasz röviden az, hogy nem.

2022. jan. 26. 14:16
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem akarsz, nem mégy el.

2. Anyád férjének végképp semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz.

3. A számát letiltod vagy ha nem akarod, akkor egyszerüen nem veszed fel.

2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy azért nem mész, mert üvöltözik. Amúgy hagyd rá, és költözz el minél hamarabb amint tudsz. Én ilyen emberekkel megszakítanám a kapcsolatot, ráadásul ő nem is az apád, hanem csak egy jött-ment kanja anyádnak. Ahogy itt is írták előttem, tiltsd le a számát a bolondnak. Úgyis tudod, hogy azért hív, hogy veszekedjen. Élvezi a veszekedést, mert veled ezt megteheti. Ne hagyd magad, ne figyelj rá, nézd levegőnek, hisz ő neked senkid. Csak egy jó nagy szerencsecsomag az életedben... Én a helyedben elköltöznék, vagy mennék dolgozni, hogy legyen pénzem elköltözni, akár a munkásszálló is jobb lehet, mint ez.
2022. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy ő téged utál, azzal bizonyítja, hogy üvöltözik veled, és te nem kívánsz olyanokkal nyaralni, akik utálnak. Anyád is megéri a pénzét, hogy mással végezteti el a piszkos munkát. De nem is értem, mért ragaszkodnak hozzád, ha amúgy utálnak. Nem hiányzol te nekik.
2022. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!